Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO LAVENDER DUO - materac piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac o dwóch twardościach
  • Antyalergiczny
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Antibacterial
  • Pianka Lavender
  • Pianka Nightfly

1-14 dni

1 480,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Lavender Duo - opis produktu

Materasso Lavender Duo to materac piankowy powstały z połączenia trzech rodzajów pianek: specjalnie kształtowanej wysokoelastycznej pianki Lavender, bakteriobójczej pianki Antibacterial oraz profilowanej pianki Nightfly. Dzięki temu użytkownik zyskuje materac, w którym każda ze stron zapewnia inny komfort i twardość.

Zastosowana w materacu Materasso Lavender Duo pianka Lavender charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na odkształcenia i elastycznością, która zapewnia prawidłowe podtrzymanie ciała na całej powierzchni materaca. Dodatkowo nasączono ją naturalnym olejkiem lawendowym, który wspomaga krążenie krwi, zapewnia relaks, a przy okazji działa drażniąco na insekty i ogranicza rozwój roztoczy. Środkową warstwę wkładu stanowi pianka Antibacterial, która dzięki specjalnemu preparatowi Sanitized hamuje rozwój bakterii, pleśni czy roztoczy we wnętrzu materaca. Trzecia warstwa to wytwarzana za pomocą innowacyjnej metody rozpylania wody pianka Nightfly o wysokiej elastyczności punktowej i odporności na odkształcenia.

Dopełnieniem materaca jest nowoczesny pokrowiec Oliva, zawierający mikrokapsułki nasączone ekstraktem z oliwek bogatych w witaminy A, E, D i K. Boczne części pokrowca zostały obszyte taśmą 3D, która ułatwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec został dodatkowo wyposażony w zamek błyskawiczny, który umożliwia jego wygodne ściągnięcie. Dla utrzymania czystości pokrowiec można prać w temperaturze nie większej niż 60°C.


Materasso Lavender Duo - pokrowiec

Pokrowiec Oliva

Pokrowiec Oliva - pokrowiec, w którym zastosowano technologię mikrokapsułek zawierających ekstrakt z oliwek, który stopniowo uwalniany, korzystnie wpływa na kondycję skóry; zawarte w nim witaminy E, A, D i K sprzyjają utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia i elastyczności skóry, tym samym opóźniając procesy starzenia. Pokrowiec ułatwia oddychanie całą powierzchnią skóry, reguluje nadmiar ciepła i wilgoci; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Materasso Lavender Duo - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Lavender

Pianka Lavender - ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka wykazująca dużą elastyczność i wytrzymałość na odkształcenia; została nasączona 100% naturalnym olejkiem lawendowym, który zapobiega rozwojowi i gromadzeniu się alergenów, roztoczy i grzybów; działa kojąco i relaksująco.

Pianka Antibacterial

Pianka Antibacterial - nowoczesna pianka zawierająca w sobie leczniczy preparat Sanitized zapobiegający rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca; tworzywo jest bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Pianka Nightfly

Pianka Nightfly - bezpieczna dla środowiska i zdrowia pianka produkowana na bazie wody; od tradycyjnych tworzyw tego typu wyróżnia ją większa elastyczność punktowa gwarantująca optymalne podparcie dla kręgosłupa; pianka zapewnia wysoki komfort snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 24 cm
Twardość materaca średni
Wkład Pianka Lavender, pianka Antibacterial, pianka Nightfly
Pokrowiec Oliva
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO LAVENDER DUO - materac piankowy

MATERASSO LAVENDER DUO - materac piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO LAVENDER DUO - materac piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni