Materace dla par

Materace dwuosobowe to idealne, perfekcyjnie zaprojektowane modele stworzone pod kątem zdrowego i przyjemnego snu każdej pary. Specjalne rozwiązania technologiczne sprawiają, że tego rodzaju materace dwuosobowe pozwalają na swobodny, komfortowy wypoczynek obydwojgu partnerom. Oferowane w naszym sklepie materace dla par umożliwiają dopasowanie podłoża do indywidualnych potrzeb użytkowników, zarówno pod względem elastyczności powierzchni, jak i optymalnego wsparcia sylwetki.

Zróżnicowane materiały tworzące strukturę nowoczesnych materacy dwuosobowych sprawiają, że osoby śpiące nie odczuwają uczucia falowania spowodowanego ruchami drugiego partnera, minimalizując tym samym ryzyko przebudzenia się i utraty płynności snu. Innowacyjne materace dwuosobowe najczęściej są wykonywane ze zróżnicowanych komponentów, takich jak pianka lateksowa, pianka wysokoelastyczna czy termoelastyczna. Ich zastosowanie we wnętrzu materacy dla par gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnych partii kręgosłupa, a jednocześnie możliwość zmian pozycji ułożenia ciała. Dodatkowo, materace dwuosobowe składające się z pianki termoelastycznej zapewniają wytworzenie podłoża wkładu, który aktywnie reaguje na ciepło i pobudza krążenie krwi. Dzięki temu każdy partner zyskuje odpowiedni komfort termiczny, co przez całą noc aktywnie zapobiega wychłodzeniu lub przegrzaniu organizmu.

Materace dla par mogą zostać wyprodukowane z jednolitych komponentów lub zawierać dwie, różnorodne strefy twardości. Tego typu modele idealnie sprawdzają się dla partnerów znacznie różniących się od siebie wzrostem, wagą lub potrzebami zdrowotnymi. Materace dwuosobowe charakteryzują się ponadto zdolnością odprowadzania nadmiaru wilgoci i specjalnymi rozwiązaniami wentylacyjnymi, obniżającymi ryzyko pojawienia się i rozwoju niebezpiecznych bakterii i grzybów. Co równie ważne, prezentowane materace dla par są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ posiadają delikatne, a jednocześnie praktyczne pokrowce, wykonane z wytrzymałych i przyjemnych w dotyku tkanin.

Materace dla par

Materace dla par to nowoczesne modele odpowiadające na potrzeby osób śpiących na co dzień z partnerem lub partnerką. Innowacyjne rozwiązania technologiczna sprawiają, że wkłady te zapewniają doskonałe wsparcie sylwetki obydwu użytkowników, a jednocześnie niwelują falowanie powierzchni materaca wywołane ruchami drugiej osoby.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu