Materace 180x190 cm

Materace 180x190 – to idealna opcja dla kogo?

Każdemu z nas zależy na tym, aby nasza sypialnia była komfortowa i przytulna. Dla osób, które po raz pierwszy urządzają tę przestrzeń ze swoim partnerem, jest to jeszcze ważniejsze. Chcą zadbać o to, aby każda ze stron czuła się tam dobrze i przyjemnie. Zagwarantuje nam to materac 180x190, który jest chętnie wybierany jako materac dla par do łóżka dwuosobowego. Powierzchnia, na której śpimy, to bardzo ważna rzecz – jeśli dzielimy ją z kimś innym, musimy dopilnować, aby była ona komfortowa zarówno dla nas, jak i dla drugiej osoby. Model 180x190 posiada idealną długość i szerokość, dzięki której będziemy mogli wygodnie się położyć bez obawy, że zabraknie dla nas miejsca. W ten sposób będziemy mogli wspólnie się zrelaksować i odpocząć.

Materace do spania 180x190 – co zawiera ich wypełnienie?

Nie ma wątpliwości, że w sytuacji, w której wspólnie wybieramy materac, nie możemy kierować się wyłącznie swoimi potrzebami czy preferencjami. Są jednak aspekty, które należy koniecznie uwzględnić, bez względu na to, czy jest to również priorytet naszego partnera. Mowa o przypadku, w którym zmagamy się z alergiami – wtedy szczególnie musimy zadbać o to, aby powierzchnia, na której będziemy spać, była bezpieczna. Należy upewnić się, że model, który wybierzemy, to materac antyalergiczny. Zawiera on specjalne wypełnienie, w którym nie gromadzi się kurz czy roztocza, które mogłyby wywoływać alergie. Takim produktem będzie materac lateksowy, uważany za najlepszą opcję dla alergików. Wkład lateksowy powoduje, że w naszym modelu nie zatrzymuje się wilgoć, pot czy inne zanieczyszczenia. Oprócz tego gwarantuje wysoką cyrkulację powietrza, która pozytywnie wpływa na naszą higienę snu. Podobne właściwości będzie miał materac piankowy. Obecnie możemy natknąć się na produkty, w których pianka ma otwartokomórkową strukturę, dzięki której całe wypełnienie oddycha i nie zawiera niekorzystnych składników. Jednocześnie model zapewnia niezwykłą wygodę za sprawą idealnego dopasowania się do naszego ciała. To działanie sprawi, że zarówno my, jak i nasz partner, będziemy zadowoleni z tego wyboru.

Materace do łóżka 180x190 – jaka twardość będzie najlepsza?

Wiemy już, że materac 180x190 wspaniale sprawdzi się do łóżka dwuosobowego. Jeśli dodatkowo zakupimy model z właściwościami antyalergicznymi, nie będziemy musieli obawiać się, że my czy nasz partner będziemy cierpieć z powodu reakcji alergicznych. Należy jednak jeszcze upewnić się, czy twardość materaca, jaką wybierzemy, będzie odpowiednia. Pamiętajmy, że leżenie na zbyt miękkiej lub zbyt twardej powierzchni może być dla nas równie niebezpieczne co dla alergika spanie na nieoddychającym materacu. Warto wiedzieć, że istnieją cztery twardości materacy – H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsze z nich są stosowne dla osób lżejszych, które ważą do sześćdziesięciu (H1) lub osiemdziesięciu (H2) kilogramów. Następne to opcje dla tych, których waga wynosi od osiemdziesięciu do stu kilogramów (H3), H4 sprawdzi się zaś w przypadku, w którym ważymy ponad sto kilogramów. Biorąc te elementy pod uwagę, dbamy o to, aby nasz sen był zdrowy i komfortowy.

Materace 180x190 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu