Materace 140x200 cm

Materac do spania 140x200 cm - dla kogo ten rozmiar będzie doskonały?

Materace do spania 140x200 to wspaniałe rozwiązanie dla par, które zapewnia każdemu użytkownikowi odpowiednią ilość miejsca do wypoczynku. Ponadto modele ze strony SleepingHouse charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także zapewniają swoim Klientom optymalny komfort snu. Materace 140x200 to także znakomita propozycja dla osób pojedynczych, a zwłaszcza tych, nieco większych użytkowników. Gwarantują swobodę ruchu, pozostawiając przy tym jeszcze trochę wolnej przestrzeni na łóżku. Rozmiar 140x200 dedykowany jest większym sypialniom.

Materac do łóżka 140x200 cm - poznaj dokładniej ich wnętrza!

Materace 140x200 cm, tak samo, jak mniejsze i większe rozmiary, są produkowane z różnych materiałów. Możemy wyróżnić: materace piankowe, sprężynowe, hybrydowe, lateksowe oraz ortopedyczne. Te pierwsze wykonane są z różnych rodzajów pianek, które mają swoje charakterystyczne cechy. Najczęściej wykorzystywane do produkcji materaców są: pianka termoelastyczna, która działa pod wpływem ciepła ciała człowieka oraz pianka wysokoelastyczna, która jest wyjątkowo miękka i sprężysta. Materace sprężynowe w swoim środku posiadają wiele sprężyn, a najnowszą technologią są produkty kieszeniowe, które każdą sprężynę mają umieszczoną w osobnej komorze. To sprawia, że materace kieszeniowe są bardzo wygodne i doskonale podtrzymują każdą część ciała. Dość uniwersalnym wyborem materaca, który jest odpowiedni dla większości osób, są materace hybrydowe, czyli łączące w swoim wnętrzu zarówno pianki, jak i sprężyny. W niektórych modelach można również znaleźć lateks, który sprawia, że materac jest bardziej sprężysty i odporniejszy na odkształcenia. Jeśli nie jesteś pewny, jaki produkt będzie dla Ciebie idealny, to koniecznie skontaktuj się z konsultantami ze SleepingHouse, którzy na pewno Ci pomogą!

Materac 140x200 cm - wszystkie twardości!

Klienci, którzy planują zakup materaca, mają możliwość wyboru produktu o odpowiedniej twardości, którą można wyróżnić na cztery poziomy: H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsza z nich, czyli H1, dedykowana jest osobom bardzo szczupłym, których waga nie przekracza 60 kilogramów. Takie osoby zazwyczaj mają bardzo filigranową budowę ciała. Druga twardość - H2 - będzie doskonałym wyborem dla osób, których waga waha się pomiędzy 60 a 80 kilogramów. Kolejna twardość, czyli H3 jest przeznaczony dla osób ważących nie mniej niż 80 kilogramów i nie więcej niż 100 kilogramów. Dla osób ważących powyżej 100 kilogramów najlepszym wyborem będzie twardość H4. Oczywiście, jeśli wybierasz jeden materac dla siebie i swojego partnera, to powinieneś wybrać taki produkt, który będzie odpowiadał twardością zarówno Tobie, jak i Twojej drugiej połówce. Pamiętaj jednak, że nie musisz się kierować dokładnie powyższymi danymi, ponieważ możesz lepiej się wysypiać na twardszej lub bardziej miękkiej powierzchni, niż jest Ci to dedykowane.

Materace 140x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu