Materace chłodzące

Materac chłodzący to nowość na współczesnym rynku, które nie doprowadzą do sytuacji, kiedy to w sypialni jest za gorące łóżko. Spośród innych dostępnych modeli wyróżnia się swoim wyjątkowym wnętrzem, które wykorzystuje zarówno komponenty piankowe, jak i sprężynowe. Jednak jego unikalne właściwości wynikają z zastosowania technologii Cool Breeze, która działa chłodząco oraz daje przyjemne uczucie odprężenia. Jest ona połączona z wysokiej jakości pianką, która dodatkowo gwarantuje właściwe wsparcie całej sylwetki. W tych modelach wyróżnia się także 7 stref twardości. Pozwalają one na uzyskanie siedmiu zróżnicowanych stref twardości, przez co stabilizują każdy odcinek. Dzięki temu może niemalże idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Sama funkcja chłodzenia jest możliwa poprzez regulację temperatury. Odpowiada za to otwartokomórkowa struktura pianki bazowej, która została wzbogacona w technologię Cool Breeze. Oznacza to, że jest w stanie we właściwy sposób odprowadzać wilgoć oraz ciepło na zewnątrz. Właściwości te są niezwykle cenne, gdyż w upalne dni użytkownik nie musi zastanawiać się, jak schłodzić łóżko lub jak schłodzić sypialnie. Sam produkt jest świetnym rozwiązaniem, w które powinna być wyposażona każda sypialnia na lato. W końcu materac chłodzący pomoże przetrwać nawet najgorętsze dni.

Istnieje wiele opcji umożliwiających uzyskanie satysfakcjonującej temperatury w czasie snu, a tym samym odpowiadając na pytanie, jak ochłodzić sypialnie. Jednak materac chłodzący to model, na którym można spać również przez cały rok. Właściwości termoizolacyjne gwarantują nie tylko ochłodzenie ciała użytkownika, ale także pomagają utrzymać właściwą temperaturę, gdy za oknem pada śnieg. Jak się okazuje, jest to również materac grzejący, który będzie działał odprężająco i kojąca, niezależnie od panującej pory roku. Oznacza to, że posiadając materac na zimne noce, nie trzeba się martwić o to, jak się wyspać w nocy.

Materace chłodzące

Materac chłodzący to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka oraz zmiany klimatu. Poprzez swoje unikalne wypełnienie oraz technologię Cool Breeze, gwarantuje właściwy komfort termiczny w czasie snu. Oznacza to, że nie musimy się już zastanawiać, jak przetrwać upały czy jak się wyspać w upały. Materac na upalne noce to idealne rozwiązanie!

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu