(21)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac sprężynowy
Chłodniej lub cieplej - ty decydujesz!


 • 10 lat gwarancji
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny Multipocket
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
 • Pokrowiec lato/zima
 • Wygodne opakowanie
 • Pianka NRG Black Diamond z Cool Breeze
 • Termoaktywny pokrowiec
 • Pianka Visco Memory

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 277,00 zł
2 129,00 zł
- 40% - 40%

Najniższa cena z 30 dni: 1277,39 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 129,00 zł.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Grubość materaca 20 cm

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep Cool Breeze - opis produktu

Chłodniej lub cieplej - Ty decydujesz!

Fit.4.Sleep Cool Breeze to wyjątkowy materac sprężynowy, który zachwyci nas nie tylko miękkim i dopasowanym podłożem, ale i wspaniałymi właściwościami chłodzącymi. Regulacja temperatury gwarantuje nam komfortowy sen przez cały rok.

Fit.4.Sleep Cool Breeze to opcja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ten materac sprężynowy nie dość, że zapewni nam najwyższą wygodę poprzez obecność aż 7 stref twardości, to jeszcze za sprawą chłodzącej pianki NRG Black Diamond i termoelastycznej Visco Memory dopasuje się do temperatury naszego ciała. Zaawansowane rozwiązania obecne w NRG Black Diamond, takie jak wykorzystanie powłoki Black Diamond zwiększającej efektywność chłodzenia technologii Cool Breeze i Active Carbon odprowadzający skutecznie wilgoć i ciepło na zewnątrz materaca, przełożą się na nasz komfort. Dzięki temu latem się nie przegrzejemy, a zimą możemy liczyć na cudowny komfort termiczny. Technologia Cool Breeze ponadto zadziała odprężająco i kojąco, ułatwiając nam zrelaksowanie się. Termoelastyczna pianka zadba zaś o to, aby zagwarantować nam najlepsze dopasowanie do naszych krzywizn. Dzięki niej możemy spodziewać się też regulacji temperatury i wyjątkowej wygody, która sprawi, że ciepło będzie rozlewać się po całej powierzchni materaca. Co więcej, indywidualnie rozmieszczone sprężyny oraz różne strefy twardości sprawią, że każda część naszego ciała będzie dobrze podparta, bez ograniczenia swobody ruchów. Kwestia higieny snu również jest tu wzięta pod uwagę - Fit.4 Sleep Cool Breeze idzie w parze z pokrowcem Dual Temperature, który odpowiada za świetną cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci.

Fit.4.Sleep Cool Breeze stanowi idealne połączenie wygody oraz najwyższej jakości. Obecność pokrowca Dual Temperature, którego można prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza, dodatkowo zwiększy higienę naszego snu. Wyróżnia się on specjalną taśmą 3D, która sprawia, że wentylacja staje się jeszcze lepsza. O wysokiej higienie świadczy ponadto obecność zamka rozdzielczego, dzięki któremu możemy łatwo zdjąć pokrowiec i włożyć go do prania. Należy wspomnieć też o fakcie, że dzianiny, z których składa się pokrowiec - SensIce i Harmony Touch - powodują, że właściwości pianek naszego materaca stają się jeszcze lepsze. Z tego powodu możemy liczyć na niesamowite chłodzenie przez tkaninę SensIce i jej technologię cool-to-touch lub cudowne otulenie i komfort termiczny zapewniony przez Harmony Touch.


Fit.4.Sleep Cool Breeze - H3 - pokrowiec

Pokrowiec Dual Temperature

Pokrowiec Dual Temperature - jest to produkt dwustronny, wykazujący działanie termoaktywne. Po jednej ze stron zastosowano dzianinę Senslce, która dzięki technologii cool-to-touch zapewnia użytkownikowi natychmiastowy efekt chłodzenia, natomiast po drugiej stronie znajdziemy miękką i trwałą tkaninę Harmony touch, zatrzymującą ciepło. Co więcej, pokrowiec ten wyposażono dodatkowo w taśmę 3D, wspomagającą optymalny obieg powietrza, a także zamek rozdzielczy, pozwalający na zdjęcie tkaniny i wypranie jej w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - certyfikaty

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujący bezpieczeństwo tekstyliów. Wszystkie produkty, które zostały nim wyróżnione, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zalicza się do nich m.in. ekstrahowalne metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące oraz zabronione barwniki azowe. Oprócz tego wszystkie wyroby włókiennicze, które posiadają ten certyfikat, spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.


Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - jak rozpakować materac?


Fit.4.Sleep Cool Breeze - właściwości materaca

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze - posiada funkcję chłodzenia podczas snu, zawiera powłokę Black Diamond, która poprawia izolację termiczną i mikroklimat oraz Active Carbon, który błyskawicznie odprowadza wilgoć i ciepło na zewnątrz materaca.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pianka termoelastyczna

Pokrowiec termoaktywny - pomaga regulować temperaturę ciała podczas snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
Dual Temperature
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Twardość materaca
twardy
Wkład
Po jednej stronie pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze;Z drugiej strony, ciepło aktywuje termoelastyczne właściwości pianki Visco Memory
Wysokość materaca
20 cm
Sprawdź opinie o produkcie: Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac sprężynowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

*****

Oceń 

Genialny produkt!!!!

Oceń 

OKKK

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Ten materac jest naprawdę rewelacyjny!

Oceń 

Jestem zaskoczona, jak wygodne są sprężyny w tym materacu. Nie czuję ich w ogóle podczas spania, a jednocześnie dają odpowiednie wsparcie dla mojego ciała.

Oceń 

Polecam!

Oceń 

Chłodzące właściwości tego materaca są niezwykłe! Teraz mogę spać spokojnie nawet w upalne noce, nie odczuwając nadmiernego ciepła.

Oceń 

Uwielbiam jak przyjemnie się do niej wtulam i jak miękkie są materiały, z których jest wykonana.

Oceń 

OK

Oceń 

Wow, to jest moc! Miękki, a jednak jakiś taki podtrzymujący. Po całym dniu na nim, rano zero bólu kręgosłupa. Daję temu materacowi lajka!

Oceń 

Jest petarda! Spałem na nim jak na chmurce. Sprężyny dają radę, bo nie budziłem się z bólem pleców. Polecam 10/10!

Oceń 

W końcu znalazłam materac, na którym nie budzę się z bólem kręgosłupa. Dziękuję SleepingHouse!

Oceń 

Kupiłem ten materac dla siebie i dla żony. I to był strzał w 10! Śpimy na nim obydwoje jak aniołki. Twardość akurat, nic się nie ugina. Mega zadowoleni!

Oceń 

Okej, ziomki, ten materac to nie żarty. Tylko spać i spać, zero jazdy z kręgosłupem. I cena spoko, więc co tu dużo mówić - kupujcie!

Oceń 

Ojoj, ten materac to jest mój nowy BFF. Myślałem, że wszystkie materace to to samo, ale ten to jest jak rarytas. Wygodny jak kanapa, polecam wszystkim z bólem pleców!

Oceń 

Zakup tego materaca to jedna z lepszych decyzji

Oceń 

Świetna inwestycja. Materac jest wytrzymały i dobrze wykonany.

Oceń 

Wygodny materac, który dostosowuje się do ciała. Śpię na nim lepiej niż kiedykolwiek.

Oceń 

Nie spodziewałem się, że zmiana materaca tak bardzo wpłynie na jakość mojego snu. Jestem bardzo zadowolony

Oceń 

Polecam ten materac każdemu, kto ceni sobie spokojny i wygodny sen

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac sprężynowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu