FILTRUJ WEDŁUG (401 products)

Cena

15,00 zł - 6 285,00 zł

O nasSklep internetowy Sleeping House – powstał z troski o zdrowy sen każdego z nas. Oferujemy szeroką gamę materacy i akcesoriów sypialnianych, konkurencyjne ceny oraz fachową poradę przy wyborze najodpowiedniejszych produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Prowadzimy sprzedaż artykułów tylko i wyłącznie wysokiej jakości, pochodzących z kolekcji znanych w Polsce i na świecie producentów, takich jak Hilding czy Janpol. W naszej ofercie posiadamy materace o najróżniejszych właściwościach, odpowiadające najnowszym trendom i rozwiązaniom technologicznym w zakresie produkcji materacy, co stanowi gwarancję nie tylko komfortowego i zdrowego snu, ale również dobrego samopoczucia przez cały dzień!

Zakupy w Sleeping House to przejrzysty proces i bezpieczeństwo transakcji – wszystkie informacje dotyczące warunków zakupu znaleźć można na naszej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w zakresie wyboru czy też procesu zakupowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem naszego czatu.

Życzymy udanych zakupów na www.sleepinghouse.pl!


 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu