Materace 100x200 cm

Materace 100x200 cm - dla kogo to doskonały rozmiar materaca?

Materace 100x200 cm są już nieco większe od materaców w rozmiarach 80x200 cm czy 90x200 cm, ale nadal będą idealnym wyborem dla singli, którzy cenią sobie swobodę podczas snu! Materace do łóżka 100x200 cm świetnie sprawdzą się w mniejszych sypialniach. Zbyt duży materac może sprawić, że przestrzeń wizualnie zrobi się jeszcze mniejsza, a domownicy będą mieli trudność w przemieszczaniu się. Materace 100x200 będą również idealnym wyborem do łoża małżeńskiego, kiedy jednak para decyduje się spać na osobnych podłożach. Może to wynikać z odmiennych preferencji dotyczących elastyczności i twardości materaca. Takie rozwiązanie, czyli zainwestowanie w dwa różne produkty sprawi, że oboje będą bardzo zadowoleni, a ich sen będzie komfortowy i optymalny.

Materace do spania 100x200 cm - sprawdź, z czego są zrobione!

Materace do spania 100x200 cm są wykonywane z różnorodnych materiałów, a każdy z nich charakteryzuje się swoimi indywidualnymi właściwościami. Najczęściej stosowanymi materiałami, z jakich produkowane są materace 100x200 cm to pianki, sprężyny oraz lateks. Materace piankowe wykonane są zwykle z kilku warstw pianek o różnych gęstościach. Najczęściej używana jest pianka termoelastyczna, która dzięki ciepłu dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka wysokoelastyczna natomiast jest bardzo sprężysta i zapewnia duży komfort snu. Innym, ale również bardzo popularnym i cenionym zarówno przez producentów, jak i klientów materiałem są sprężyny, zwykle w technologii kieszeniowej! Każda sprężyna jest oddzielnie umieszczona w swojej komorze, zapewniając odpowiednie podparcie dla ciała i kręgosłupa. Połączeniem obu materiałów, czyli pianek oraz sprężyn jest materac hybrydowy. To nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących wyjątkowo, komfortowego snu. Warto również zwrócić uwagę na materace ortopedyczne, które są dedykowane osobom cierpiącym na różne schorzenia układu kostnego, sportowcom oraz osobom starszym. Dobrej jakości i przystępnie cenowe materace ortopedyczne 100x200 cm pomogą Ci znaleźć eksperci Sleeping House, za pośrednictwem czatu na stronie internetowej.

Materace do łóżka 100x200 cm - poznaj idealną twardość dla siebie!

Materace do łóżka 100x200 cm są idealnym wyborem dla wielu osób. Można wyróżnić cztery podstawowe twardości materaców, a są nimi: H1, H2, H3 oraz H4. Pierwsza twardość, czyli H1 dedykowany jest osobom szczupłym, których waga nie przekracza 60 kg. Twardość H2 będzie doskonała dla nieco większych osób, których waga waha się między 60 a 80 kg. Trzecia twardość, czyli H3 jest bardzo dobrą opcją dla osób, które ważą między 80 a 100 kg, natomiast ostatnia twardość - H4 - najlepszym wyborem będzie dla osób, których ciężar ciała przekroczył 100 kg. Są to bardzo twarde powierzchnie. Kupując materac, należy uwzględnić powyższe dane, ale jednocześnie nie można zapomnieć o swoich własnych preferencjach i potrzebach, dotyczących twardości materaca. Czasami może zdarzyć się tak, że jedna osoba będzie ważyć mniej, a będzie wysypiać się lepiej na twardszym materacu, ponieważ tego będzie potrzebować jej organizm.

Materace 100x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu