(18)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

SLEEPMED NATURA HYBRID PLUS - materac naturalny, hybrydowy


 • 15 lat gwarancji
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny Multipocket
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 30°C
 • Wyrób medyczny
 • Materac o 6 twardościach
 • Materac z odpinanym topem
 • Pianka wysokoelastyczna HR Bio
 • Pianka termoelastyczna Visco Bio
 • Materiał przyjazny dla środowiska
 • Pianka wysokoelastyczna NATURALIS

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 834,00 zł
DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Grubość materaca 28 cm

Ilość

SleepMed Natura Hybrid Plus to materac polecany w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

SleepMed Natura Hybrid Plus - opis produktu

Materac hybrydowy SleepMed Natura Hybrid Plus to doskonała opcja dla wszystkich, którzy żyją w zgodzie z naturą, a jednocześnie oczekują najwyższego komfortu snu. Jest on doskonałym połączeniem właściwości modeli piankowych i sprężynowych, dzięki czemu jego powierzchnia cechuje się świetną sprężystością oraz elastycznością, co z kolei umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnych krzywizn wszystkich partii ciała, wpływając na efektywną regenerację całego organizmu.

SleepMed Natura Hybrid Plus został zbudowany na bazie innowacyjnego wkładu kieszeniowego, dwóch warstw pianek wysokoelastycznych - HR Bio oraz NATURALIS, a także jednej warstwy termoelastycznej pianki Visco Bio. Dzięki takiemu połączeniu komponentów, model ten zapewnia nie tylko bardzo dobre podparcie dla całego ciała, pozwalające na ułożenie kręgosłupa w prawidłowej pozycji przez całą noc, ale również ułatwia swobodną zmianę pozycji. Materac naturalny SleepMed Natura Hybrid Plus dla większej wygody użytkowania został wyposażony w odpinany top, który nie tylko wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwalergiczne, ale także może służyć do regulacji stopnia twardości podłoża. Wystarczy go odłączyć od materaca i przełożyć na drugą stronę lub całkowicie z niego zrezygnować. Model ten polecany jest również osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny, ponieważ dzięki nasączeniu pianek naturalnymi olejkami, produkt zyskuje wyjątkowe właściwości hipoalergiczne. Dodatkowo na poziom higieny bezpośredni wpływ ma doskonała wentylacja wewnątrz wkładu, umożliwiająca swobodny obieg powietrza oraz optymalne odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu ograniczone do minimum zostaje gromadzenie i namnażanie się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak grzyby, bakterie, pleśń czy roztocza.

Warto również wspomnieć, że SleepMed Natura Hybrid Plus może być z powodzeniem stosowany jako produkt o przeznaczeniu ortopedycznym oraz przeciwodleżynowym, ponieważ jego liczne prozdrowotne właściwości zapobiegają powstawaniu lub pogłębianiu się dysfunkcji kręgosłupa, a także ułatwiają zniwelowanie dolegliwości bólowych ze strony układu kostno-mięśniowego.


SleepMed Natura Hybrid Plus - Jak zmienić twardość materaca?


SleepMed Natura Hybrid Plus - pokrowiec

Pokrowiec Linen

Pokrowiec Linen - dzięki wykonaniu tkaniny z naturalnych włókien lnu, jest on w stanie nie tylko doskonale absorbować wilgoć zgromadzoną w trakcie snu, ale również wykazuje właściwości antyalergiczne, antybakteryjne oraz termoregulacyjne, podnosząc maksymalnie komfort snu. Co więcej, miękka i przyjemna w dotyku tkanina zdecydowanie przekłada się na rozluźnienie mięśni i zrelaksowanie całego ciała. Dodatkowo, pokrowiec ten można zdjąć i wyprać w temperaturze do 30°C.


SleepMed Natura Hybrid Plus - skala twardości

Twardość średnia o komforcie leniwej pianki – profilowana pianka termoelastyczna Visco Bio w połączeniu ze średnio twardą pianką wysokoelastyczną HR Bio daje optymalne warunki w użytkowaniu.

Twardość podwyższona o komforcie leniwej pianki – pianka termoelastyczna Visco Bio w połączeniu z twardą pianką wysokoelastyczną Naturalis daje podwyższoną twardość i optymalne dopasowanie podczas snu. Strona dedykowana dla osób cięższych.

Materac średniotwardy bez topu - twardość podwyższona o podwyższonej elastyczności. Top może być stosowany oddzielnie jako materac nawierzchniowy.

Materac twardy bez topu - twardość wysoka o podwyższonej elastyczności. Top może być stosowany oddzielnie jako materac nawierzchniowy.

Twardość wysoka o podwyższonej elastyczności - w tej opcji wysokoelastyczna pianka Naturalis koloru łososiowego zapewnia doskonałą elastyczność punktową i podparcie. 

Twardość podwyższona o podwyższonej elastyczności - wysokoelastyczna biała pianka HR BIO zapewnia uczucie przewiewności i zwiększonej elastyczność podczas snu.


Certyfikat jakości AEH

Materac SleepMed Comfort Plus został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.


Oczekujesz większej twardości?

Zyskaj jeszcze więcej możliwości w zróżnicowaniu komfortu snu dzięki macie kokosowej, która w połączeniu z piankami wysokoelastycznymi podnosi twardość i wytrzymałość materaca, jednocześnie pozwalając cieszyć się właściwym podparciem kręgosłupa. To jednak nie wszystkie korzyści jakie wynikają z dokupienia maty wykonanej z włókien kokosowych. Jej zastosowanie we wkładzie ponadto:

- zapewnia lepszą cyrkulację powietrza w materacu – wilgoć odprowadzana jest jeszcze sprawniej, co chroni wkład przed rozwojem pleśni, grzybów i bakterii,
- znacząco podnosi odporność materaca na odkształcenia trwałe, tym samym przedłużając jego żywotność,
- eliminuje szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych,
- podnosi odchylność materaca, ponieważ włókno kokosowe jest sprężyste i przewiewne,
- zapewnia czysty i higieniczny sen dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego (włókno kokosowe i mleczko kauczukowe).
Materac Sleepmed przekrój
Mata kokosowa

Aby cieszyć się z komfortu, jaki daje mata kokosowa, wystarczy samodzielnie włożyć ją w jedno ze wskazanych miejsc. Jeżeli zależy Ci na odczuwalnym zwiększeniu twardości materaca, matę włóż pomiędzy top a pokrowiec materaca. Jeśli chcesz tylko nieznacznie poprawić twardość podłoża, umieść ją na spodzie materaca. Matę możesz w każdej chwili przełożyć lub wyjąć - to ogromna wygoda!


Materac o 6 twardościach

Materac o 6 twardościach - w materacu zastosowano odpinany top, który można przełożyć na drugą stronę wkładu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest skonstruowanie aż 4 powierzchni do snu, a każda z nich zapewnia inne odczucie twardości i komfortu, odpowiadając na najróżniejsze potrzeby użytkowników. Materac można również użytkować bez topu, dzięki czemu zyskuje się dodatkowe 2 powierzchnie do snu zróżnicowane pod względem odczuwanej wygody.

gwarancja 15 lat

15 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 15-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Materac z odpinanym topem

Materac z odpinanym topem - materac posiada odpinany top mający za zadanie podnieść komfort snu oraz umożliwić regulację twardości powierzchni. Top nadaje się również do samodzielnego użytkowania jako materac nawierzchniowy.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka termoelastyczna Visco Bio

Pianka termoelastyczna Visco Bio - wykazuje ona wiele prozdrowotnych właściwości, ponieważ nie tylko doskonale podpiera każdą partię ciała, zapewniając przyjemne uczucie otulenia bez zapadania, ale również dzięki nasączeniu olejem rycynowym działa przeciwbólowo i przeciwalergicznie. Warto zaznaczyć, że surowce wykorzystane do jej produkcji są biodegradowalne oraz pozyskiwane w sposób zrównoważony.

Pianka wysokoelastyczna NATURALIS

Pianka wysokoelastyczna NATURALIS - jak sama nazwa wskazuje, ten rodzaj pianki wyróżnia się przede wszystkim doskonałą elastycznością i sprężystością powierzchni, co zdecydowanie ułatwia efektywną regenerację całego organizmu. Co więcej, cechuje się ona również świetną wentylacją, długą żywotnością oraz licznymi właściwościami hipoalergicznymi, będącymi zasługą nasączenia pianki naturalnym olejkiem rycynowym.

Pianka wysokoelastyczna HR Bio

Pianka wysokoelastyczna HR Bio - ten rodzaj pianki wyróżnia się przede wszystkim otwartokomórkową strukturą, umożliwiającą optymalny obieg powietrza wewnątrz materaca oraz doskonałe absorbowanie wilgoci. Dodatkowo, jej powierzchnia jest bardzo sprężysta i elastyczna, pozwalając na doskoanłe dopasowanie do ciała. Co więcej, za jej wyjątkowe właściwości hipoalergiczne odpowiada naturalny olej sojowy, zastępujący sztuczne związki chemiczne.

Wyrób medyczny

Wyrób medyczny - materac o właściwościach wspomagających proces rehabilitacji wad postawy potwierdzony przez odpowiednie testy i badania; uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Materiał przyjazny dla środowiska

Materiał przyjazny dla środowiska - wszystkie wykorzystane do produkcji tego modelu komponenty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska, a co więcej spełniają restrykcyjne standardy produkcji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 30 stopni

Pokrowiec pralny w 30°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 30°C.

Dostępne rozmiary
80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200
Okres gwarancji
15 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
Linen (51% poliester, 34% wiskoza, 15% len)
Sposób pakowania
na płasko
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli dwustronny (odwracalny)
Twardość materaca
bardzo twardy twardy z regulacją twardości średni
Wkład
warstwa pianki Visco Bio 50 kg o wys. 6 cm • warstwa pianki wysokoelastycznej HR BIO o wys. 2 cm • warstwa pianki wysokoelastycznej Naturalis 40 kg o wys. 3 cm • 7-strefowy wkład kieszeniowy MPO 1.4/1.5 o wys. 13 cm • po bokach pianka BIO PU 28 kg/150
Wysokość materaca
28 cm
Sprawdź opinie o produkcie: SLEEPMED NATURA HYBRID PLUS - materac naturalny, hybrydowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Dobra jakość wykonania, bardzo wygodny i solidny materac, dobrze zapakowany. Polecam.

Oceń 

bardzo wygodny materac, wszystko zgodne z opisem, polecam goraco

Oceń 

Bardzo dobrze wykonany materac. Jest wygodny oraz posiada idealny stopień twardości. Polecam.

Oceń 

Zakupiłam ten materac z uwagi na to, że jestem alergikiem. Materac jest niesamowity - jest wygodny, posiada dobrze i solidnie wykonany materac. Mimo swojej wysokiej ceny uważam, że jak najbardziej warto go kupić.

Oceń 

polecam serdecznie, wygodny materac, dobrze sie spi, wszystko zgodne z opisem

Oceń 

Bardzo szybka dostawa i znakomita obsługa klienta. Materac jest bardzo dobrze wykonany, skala twardości idealna. Bardzo dobrze mi się śpi. Polecam serdecznie zakup tego produktu.

Oceń 

Bardzo bardzo wygodny, dla mnie idealny ;)

Oceń 

Super, że ten model ma tak wiele możliwości konfiguracji. Raz na jakiś czas z tego korzystam. Polecam

Oceń 

Pozdrawiam przemiłą Panią Anię z chatu, która pomogła mi wybrać ten model ;) Jest super i dziękuję za pomoc :D

Oceń 

Naprawdę wygodny materac. Mam wersję 80x200. Sen na tym materacu jest bardzo komfortowy.

Oceń 

Kupiłam z polecenia koleżanki. Raz u niej nocowałam i bardzo spodobało mi się, jak się czułam na tym materacu. Kupiłam więc dla siebie i z kazda noca przekonuje się jak dobry zaup to był ;)))

Oceń 

Polecam. Żona rozmawiała z konsultantem i dobrali razem ten materac. Rzeczywiście jest dobrze pod nas dopasowany.

Oceń 

SUPER!!! Jest tutaj tyle mozliwosci, ze nawet gdy mam ochote pospac na twardszym podlozu to wystarczy chwila i juz ma wszystko czego potrzebuje! POLECAM!!!

Oceń 

Dobrze mi sie na nim spi, nie zaluje zakupu :)

Oceń 

Fantastyczny materac!

Oceń 

Gorąco polecam!

Oceń 

Polecam każdemu, kto ceni sobie spokojny sen i dba o swoje zdrowie

Oceń 

Wyjątkowa trwałość i precyzja wykonania sprawiają, że warto zainwestować

Napisz swoją opinię

SLEEPMED NATURA HYBRID PLUS - materac naturalny, hybrydowy

SleepMed Natura Hybrid Plus to materac polecany w profilaktyce wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego). Posiada status wyrobu medycznego w klasie I.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Napisz swoją opinię

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
SleepMed Natura Hybrid Plus to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: Embe Poznań Sp. z o.o.
Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu