Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso

MATERASSO PREMIER BIO EX LUXUS - materac kieszeniowy, sprężynowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac twardy
  • 2 lata gwarancji
  • Siedem stref twardości
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Materac medyczny

1-14 dni

620,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Premier Bio Ex Luxus to wysokiej jakości materac sprężynowy o właściwościach prozdrowotnych. Jego podstawę stanowi wytrzymała siedmiopolowa sprężyna kieszeniowa obłożona z obu stron wysokoelastyczną pianką PUR. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3.

Materac Materasso Premier Bio Ex Luxus posiada aż siedem stref twardości, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do ciała jednocześnie gwarantując optymalne podparcie dla kręgosłupa - niezależnie od tego, jaką pozycję w czasie snu przyjmie użytkownik. Zastosowany w tym materac wkład kieszeniowy powoduje, że każda ze sprężyn pracuje osobno, co oznacza, że powierzchnia ugina się jedynie w miejscu nacisku, nie powodując efektu falowania. Idealnym dopełnieniem sprężyn kieszeniowych w tym materacu jest pianka wysokoelastyczna PUR, którą zastosowano, by oddzielić ciało od sprężyn.

Materac Materac Materasso Premier Bio Ex Luxus został powleczony nowoczesnym pokrowcem Aloe Vera posiadającym w swoim składzie enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które bardzo pozytywnie wpływają na skórę. Posiada przyjemne pikowania przeplecione włóknem klimatyzującym, które wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. W celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie pokrowiec z łatwością można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 2 lata
Cechy dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca 20 cm
Twardość materaca średni, twardy
Wkład 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie przekładka tapicerska, obustronnie pianka wysokoelastyczna o wys. 3 cm
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO PREMIER BIO EX LUXUS - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni