FILTRUJ WEDŁUG (4 products)

Cena

1 365,00 zł - 1 695,00 zł

Twardość materaca

Materace ekologiczne

Materace ekologiczne powstały w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania użytkowników. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy żyją na co dzień w zgodzie z naturą, ponieważ komponenty wykorzystane do budowy tego typu produktów są nie tylko najwyższej jakości, ale również nadają się w 100% do ponownego przetworzenia. Dzięki temu wybierając materace ekologiczne mamy realny wpływ na zmniejszenie śladu środowiskowego.

Warto również wspomnieć, że podczas produkcji takich modeli wykorzystywana jest energia pozyskana ze źródeł zielonych, w związku z czym można śmiało stwierdzić, że wytwarzanie materacy ekologicznych jest zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku tradycyjnych modeli. Również ograniczona zostaje ilość odpadów. Ich zdecydowaną zaletą jest fakt, że naturalne komponenty nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych, w związku z czym mogą być użytkowane przez nawet bardzo wrażliwe osoby dorosłe oraz dzieci. Co więcej, należy pamiętać, że wykorzystywane surowce sprzyjają również odpowiedniej wentylacji wewnątrz wkładu, co przekłada się między innymi na doskonałe odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu nie tworzą się warunki sprzyjające gromadzeniu się czy namnażaniu szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Kolejną zaletą materacy ekologicznych jest również optymalna termoregulacja, co oznacza, że nawet w czasie upalnych nocy nasz organizm nie jest narażony na przegrzewanie się.

Oczywiście nie należy zapominać, że wysokiej jakości komponenty wykorzystane do budowy materacy ekologicznych zapewniają najwyższy komfort wypoczynku, umożliwiając tym samym efektywną regenerację wszystkich mięśni, a także ułożenie całej sylwetki w prawidłowej pozycji przez całą noc. Co więcej, tego typu produkty są bardzo trwałe i odporne na powstawanie trwałych odkształceń, dzięki czemu możemy je użytkować z powodzeniem przez wiele lat - bez obaw o utratę pierwotnych właściwości.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu