Materace dziecięce

Materace dziecięce to grupa produktów powstałych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Ponieważ doskonale wiemy, jak istotne dla każdego rodzica jest bezpieczeństwo jego pociechy, wszystkie oferowane przez nas materace zostały dokładnie przebadane, a uhonorowaniem pozytywnych wyników owych testów jest odznaczenie naszych materacy dziecięcych pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, czyli jednej z najbardziej prestiżowych organizacji, która bada jakość produktów przeznaczonych dla dzieci.

Dodatkowo, materace dziecięce znajdujące się w naszej ofercie posiadają też inne certyfikaty, między innymi zaświadczające o tym, że w ich wnętrzu nie stwierdzono śladów substancji uznawanych lub podejrzewanych o bycie szkodliwymi. Materace dla dzieci to wyjątkowe produkty, które muszą spełniać szereg rygorystycznych norm dotyczących między innymi ergonomiczności bezpośrednio wpływającej na komfort snu u najmłodszych. Niezwykle istotne jest również wypełnienie materaca dziecięcego i stopień podparcia, jaki zapewnia on małemu ciału - szkielet malucha cechuje się dużą elastycznością i podatnością na odkształcenia, dlatego tak ważne jest, by materac dla dziecka odpowiednio stabilizował jego sylwetkę i tym samym zapobiegał występowaniu wad kręgosłupa. Właśnie z tego powodu warto wybrać podłoże, które zostało wyposażone w systemy dodatkowo zwiększające twardość materaca dziecięcego, na przykład w matę kokosową.

Ze względu na dużą wrażliwość dziecięcej skóry i tendencję do występowania podrażnień, materac dla dziecka powinien być antyalergiczny, dzięki któremu snu malucha nie zakłóci uporczywy katar lub kaszel. Inną, wartą uwagi właściwością podłoża jest jego dwustronność, która znacząco zwiększa jego żywotność i sprawia, że dany materac dziecięcy może służyć maluchowi przez długie lata. Cecha ta zwiększa również higieniczność produktu, ograniczając możliwość rozwoju szkodliwych drobnoustrojów na jego powierzchni.

Materace dziecięce

Materace dziecięce to grupa materacy stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Ich budowa została opracowana tak, by sprostać potrzebom dziecięcego ciała - zapewniać mu komfortowy wypoczynek oraz wspomagać proces kształtowania prawidłowej postawy. W tym celu materace dziecięce wykonywane są z najwyższej jakości komponentów.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu