1
(0)

Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow


 • Materac antyalergiczny
 • Pianka termoelastyczna
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Poduszka ergonomiczna

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
223,00 zł
279,00 zł
- 20% - 20%
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze


Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow - opis produktu

Fit.4.Sleep Ergo Pillow to poduszka zbudowana z termoelastycznej pianki Visco Memory Foam, wyposażona w funkcjonalny pokrowiec. Jej ergonomiczny kształt idealnie podpiera głowę i szyję użytkownika oraz zapewnia wygodę nawet tym najbardziej wymagającym osobom!

Fit.4.Sleep Ergo Pillow swoje niesamowite właściwości zawdzięcza piance termoelastycznej Visco Memory Foam, z której została wykonana. Jest to bowiem materiał, który reaguje na temperaturę ciała użytkownika oraz wywierany przez niego nacisk - oznacza to, że idealnie dopasowuje się do aktualnej pozycji ciała i nie odkształca się na stałe. Ergonomiczny kształt modelu Fit.4.Sleep Ergo Pillow jest przeznaczony do spania na plecach oraz na boku, czyli tak, jak śpi zdecydowana większość osób. Ten produkt to gwarancja miękkości i wygody przy zachowaniu właściwości prozdrowotnych. Został wyposażony w antyalergiczny, łatwy w czyszczeniu pokrowiec, który bardzo łatwo zdjąć za pomocą zamka rozdzielczego. Właściwości antybakteryjne oraz otwartokomórkowa struktura poduszki sprawiają, iż jest to produkt idealny dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny.

Fit.4.Sleep Ergo Pillow to produkt, który bez obaw można prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C. Wspaniale sprawdzi się u użytkowników, którzy cenią czyste i bezpieczne środowisko do spania.


Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow - właściwości materaca

Poduszka ergonomiczna

Poduszka ergonomiczna - poduszka została wyprofilowana w taki sposób, by zapewniać optymalne wsparcie oraz prawidłowe ułożenie głowy, szyi i karku w czasie snu.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Antyalergiczny

Poduszka antyalergiczna - poduszka ta polecana jest osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie poduszki utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jej wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec poduszki posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary
60x33x9/11 cm
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
antyalergiczny
Wkład
Pianka termoelastyczna Visco Memory Foam

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Poduszka Fit.4.Sleep Ergo Pillow

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu