Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Gemini. Kup materac Janpol Gemini w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL GEMINI – materac piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Materac o dwóch twardościach
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 40°C
  • 4 lata gwarancji
  • Pianka Hybrid

1-14 dni

658,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Gemini powstał z myślą, aby sprostać wymaganiom nastolatków i zapewnić im prawidłowy sen - odpowiednio podpierać kręgosłup i zapobiegać powstaniu jego wad postawy. Nastolatki mają również zmienny gust, więc dwie strony materaca w kolorach czerni i bieli będą na bieżąco trafiać w poczucie estetyki młodego człowieka.

Janpol Gemini to produkt o wielu zaletach. Po pierwsze wykonano go z najwyższej jakości pianki hybrydowej, która jako specjalny rodzaj pianki poliuretanowej, posiada zwiększoną gęstość, nie jest ciężka, a jednak jeszcze bardziej odporna na odkształcenia powstające w czasie snu. Dodatkowy atut produktu stanowi możliwość użytkowania go na każdej ze stron, a to sprawia, że posłuży nam naprawdę długo. Co więcej, każda ze stron nie tylko charakteryzuje się innym kolorem, ale też zapewnia inny rodzaj komfortu, w związku z czym materac zadowoli zarówno osoby preferujące średni, jak i wysoki poziom twardości. Ponadto materac Janpol Gemini posiada aż siedem stref twardości - takie udogodnienie pomaga spersonalizować produkt odpowiednio do potrzeb oraz zapewnić doskonałe rozłożenie ciężaru poszczególnych części ciała, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla człowieka w okresie intensywnego wzrostu. Materac Janpol Gemini to produkt antyalergiczny, zaprojektowany tak, aby na jego powierzchni nie rozwijały się żadne szkodliwe mikroorganizmy szkodzące układowi oddechowemu.

Należy nadmienić, że utrzymanie jak najwyższego standardu czystości materaca Janpol Gemini zapewnia także zdejmowany pokrowiec Gandalf wyposażony w zamek rozłączny, który pozwala rozdzielić materiał na dwie części i wyprać go w 40 stopniach Celsjusza. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Grey.


Pokrowiec

Gandalf width=

Gandalf - niezwykle elastyczny pokrowiec o oryginalnym wyglądzie, który łączy w sobie trzy kolory – biel, szarość i czerwień, którą zastosowano w przypadku zamka. Pokrowiec został pokryty specjalną powłoką Sanitized®, której zadaniem jest zapobieganie powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów oraz eliminowanie bakterii, pleśni i roztoczy. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Grey width=

Grey - delikatny dla skóry i przyjemny w dotyku pokrowiec gwarantujący wysoką higienę snu. Specjalne pikowanie na jego powierzchni nie tylko nadaje mu ciekawego wyglądu, ale przede wszystkim zapewnia materiałowi miękkość i puszystość. W pokrowcu zastosowano powłokę, która eliminuje ryzyko gromadzenia się roztoczy, bakterii i pleśni oraz zapobiega powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

4 lata gwarancji

4 lata gwarancji - producent udziela na ten materac 4 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka Hybrid

Pianka Hybrid - odporna na eksploatację, lekka pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości; jej struktura przypomina pianki wysokoelastyczne.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji4 lata
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików, dla dzieci i młodzieży
Wysokość materacaok. 20 cm
Twardość materacaśredni
WkładPianka hybrydowa
PokrowiecGandalf lub Grey
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL GEMINI – materac piankowy

JANPOL GEMINI – materac piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL GEMINI – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni