Materace Fit.4.Sleep to wysokiej jakości wyroby, które są w stanie każdemu zapewnić komfort snu na najwyższym poziomie. Ich niewątpliwą zaletą jest cena, dzięki czemu pozwolić może sobie na nie wielu z nas, bez uszczerbku na domowym budżecie.

Materace Fit.4.Sleep to wyroby piankowe, jak i sprężynowe, które należą do szczególnie uniwersalnych. Związane jest to między innymi z faktem, że posiadają aż cztery twardości. Żeby skorzystać z innej siły podparcia wystarczy jedynie odwrócić materac Fit.4.Sleep na drugą stronę lub o 180 stopni, co nie tylko będzie oddziaływać na komfort jego użytkowania, lecz również żywotność produktu.

Materace Fit.4.Sleep to wyroby przyjazne alergikom. Struktura ich wypełnienia gwarantuje świetną cyrkulację powietrza, która zapobiega osadzaniu się na powierzchni wyrobu bakterii oraz kurzu, a także rozwijaniu się w jego wnętrzu grzybów, które odpowiadają za pojawianie się niepożądanych reakcji organizmu, co przekłada się w bezpośredni sposób na nieprzerwany wypoczynek. Materac Fit.4.Sleep to nie tylko wysokiej jakości wypełnienie, lecz również pokrowiec, który można ściągnąć i z łatwością wyprać w warunkach domowych. Dzięki temu z bez problemu całość daje się utrzymać w czystości i pozbyć się wszelkich zabrudzeń.

Materace Fit.4.Sleep posiadają między innymi certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który obiecuje, że wskazane produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie posiadają żadnych szkodliwych substancji. O ich jakości świadczy też certyfikat AEH, przyznawany wyrobom, które zostały w warunkach laboratoryjnych sprawdzone pod kątem czterech najistotniejszych dla użytkowników czynników, a mianowicie: ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Istotną rolę dla komfortu snu pełni także odpowiednie podparcie głowy, szyi oraz barków. Dlatego dobrze wybrany materac Fit.4.Sleep powinien iść w parze z wysokiej jakości wyposażeniem łóżka, jakim jest kołdra i poduszka Fit.4.Sleep. Starannie wyselekcjonowane, sprężyste i elastyczne wypełnienie sprawia, że poduszki Fit.4.Sleep są bardzo trwałe, nie odkształcają się, gwarantując przy tym prawdziwą wygodę, co ma przełożenie na spokojnie przespaną noc.

Producent Fit.4.Sleep
8 opinii

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep to wysokiej jakości produkty, które nie tylko zapewniają wysoką jakość snu, ale też dodatkowo cechują się przystępną ceną. Dzięki temu każdy może cieszyć się naprawdę komfortowym wypoczynkiem i prawidłowym podparciem, co bezpośrednio przekłada się na samopoczucie rano oraz poziom energii w ciągu dnia. Wygodę korzystania gwarantują między innymi starannie wyselekcjonowane wypełnienie i przyjemne w dotyku antyalergiczne pokrowce.

Materace Fit.4.Sleep - Sprawdź opinie użytkowników o producencie Fit.4.Sleep

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Antonina M

materac okazał się perfect;) super dopasowuje sie do ciała, nic nie skrzypi, nie faluje - tego oczekiwałam.

Janusz K

zadowalający zakup od tego producenta - polecam materac Fit.4.Sleep z pianką

Amelia S

Najlepszy producent Fit.4.Sleep, najwygodniejsze materace

Zofia D

wszystko oki, materac Fit.4Sleep przyszedł i jest dobry.

Sebastian A

wszystko eksta. polecam

Amanda G

Kupiłam materace Fit.4Sleep dla całej rodziny i nadają się super dla małych i dużych - wszyscy wstają rano wyspani :))

Jurek A

super, materac Fit.4.Sleep naprawdę sprawdził się w moim i żony przypadku. nie wyobrażamy sobie spać na czymś innym.

Grzegorz B

materac dobry z dostawą tez wszystko zadziało sie jak powinno

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu