Materace 80x200 cm

Jako eksperci od materacy wiemy co należy zrobić, aby każdy użytkownik naszych produktów był w pełni zadowolony z ich jakości. Szukając takiego produktu jak dobry materac 80x200 możesz być pewien, że na sklepie internetowym z materacami Sleeping House znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. W naszej ofercie posiadamy szereg sprawdzonych, renomowanych producentów takich jak Sleepmed, Hilding, Janpol czy Materasso.

Materace 80x200 to rozwiązanie dla osób, które śpią w pojedynkę i cenią sobie wysoki komfort snu. Materac 80 na 200 to tradycyjny rozmiar, który dopasowany jest do większości ram łóżek. Oferujemy klasyczne modele, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania wzmacniające ich ergonomię oraz funkcjonalność. Wybierając materac do spania 80x200, warto dopasować go do naszej wagi, wzrostu, a przede wszystkim różnych preferencji, co pozwoli nam cieszyć się wygodą i efektywnym wypoczynkiem. Dla przykładu, jeśli wolimy spać na twardszym podłożu, powinniśmy wybrać twardy materac 80x200

Nasza marka oferuje szereg innowacyjnych modeli, które różnią się między sobą nie tylko twardością, ale także zastosowanymi do ich produkcji materiałami i sposobem wykonania. Materac piankowy 80x200 zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa oraz - dzięki zastosowaniu termoelastycznych pian - uczucie dopasowania i otulenia. Takie właściwości posiada materac termoelastyczny 80x200 (inaczej materac visco 80x200) - dzięki umiejętności reagowania na ciepło i nacisk ciała potrafi idealnie dopasować się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika. Z kolei materac lateksowy 80x200, charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności, dzięki zastosowaniu pian oraz lateksu z dodatkiem mleczka kauczukowego.

Dla użytkowników preferujących nieco twardsze podłoże, ale równie wygodne jak poprzednie modele, polecamy materac sprężynowy 80x200, który nie tylko zapewnia idealne podparcie całej sylwetki ciała, ale dodatkowo cechuje się niezwykłą sprężystością. Z kolei materac kieszeniowy 80x200 polecany w wersji hybrydowej, wykonany jest z nowej technologii sprężyn multipocket skomponowanej w siedmiostrefowy fizjosystem dla jeszcze lepszego - bazującego na anatomii organizmu - podparcia. Dzięki temu redukuje nadmierne uciski oraz wspomaga niwelowanie bólu pleców i okolic karku. Ponadto w asortymencie znajdują się także materace nawierzchniowe 80x200, dzięki którym można szybko zmienić twardość podłoża, na którym dotąd spaliśmy oraz poprawić komfort snu.

Wybierając materac do łóżka 80x200 warto zwrócić uwagę na dopasowany do niego pokrowiec, który pozwoli korzystać z łóżka bez zawijających się prześcieradeł. Nasza oferta posiada modele, które mają antybakteryjne właściwości, a także odprowadzają nadmiar wilgoci ze skóry.

Sleeping House to strona, na której eksperci pomogą Ci dobrać tani materac 80 na 200 do Twoich potrzeb i oczekiwań. Szeroki wybór różnorodnych modeli gwarantuje, że każdy znajdzie swój idealny produkt. Od nas żaden Klient nie wychodzi niezadowolony.

Materace 80x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu