Materace 160x200 cm

Materac do spania 160x200 to świetne rozwiązanie do par i rodzin, które cenią sobie komfort wypoczynku na idealnie dopasowanym podłożu. Modele ze strony Sleeping House posiadają wieloletnią gwarancję jakości, a co się z tym wiąże - zadowolenia naszych Klientów. Wszystko za sprawą produktów pochodzących z kolekcji tylko i wyłącznie sprawdzonych, działających od lat w branży producentów takich jak SleepMed, Hilding, Janpol czy Materasso.

Użytkownikom, którzy chcieliby wybrać twardy materac 160x200 polecamy materac sprężynowy 160x200, który skonstruowany jest ze specjalnych sprężyn, dzięki którym można uzyskać optymalne podparcie całego ciała, co poprawia komfort wypoczynku i minimalizuje ryzyko wystąpienia bólu w okolicach dolnej części pleców i karku. Z kolei materace kieszeniowe 160x200 poprzez pogrupowanie sprężyn w odpowiednio rozplanowane materiałowe kieszenie, posiadają siedmiostrefowy fizjosystem. Dzięki niemu można osiągnąć optymalne podtrzymanie całego ciała z uwzględnieniem jego anatomii oraz niwelowanie zbędnych nacisków na mięśnie.

Miękki materac do spania 160x200 to propozycja dla użytkowników, dla których ważne jest poczucie otulenia i zrelaksowania. Ponadto dopasowane są do potrzeb i oczekiwań użytkowników ze względu na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Materac piankowy 160x200 charakteryzuje się wkładem skomponowanym z różnych rodzajów pian, w tym z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do każdej krzywizny ciała poprzez reagowanie na jego ciepło. Pozwala to na uzyskanie niezwykłego komfortu, który pozytywnie wpływa na jakość odczuwalnego snu. Materac lateksowy 160x200 stworzony z połączenia lateksu i pian, cechuje się niezwykłą trwałością i niesamowitą elastycznością, co wyróżnia go spośród innych modeli. Ponadto lateks daje możliwość utrzymania podłoża w wysokiej czystości i higienie. To świetne rozwiązanie dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami.

Na stronie można także znaleźć materac nawierzchniowy 160x200, dzięki któremu można zmienić twardość dotychczasowego podłoża, na którym wypoczywamy. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą tanim kosztem zwiększyć komfort spania.

Materace 160x200 idealnie komponuje się z dobrze dopasowanym pokrowcem, dzięki któremu jeszcze bardziej można zadbać o higienę w łóżku. Antybakteryjny i pochłaniający nadmiar wilgoci z powierzchni ciała, świetnie nadaje się zamiast tradycyjnego prześcieradła. Można go łatwo odpiąć, zdjąć i wyprać, a ponowne założenie nie sprawia żadnych problemów.

W sklepie internetowym z materacami Sleeping House można znaleźć specjalny czat, na którym dostępni są nasi eksperci gotowi pomóc wybrać odpowiedni materac do łóżka 160x200, który spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wieloletnia gwarancja zapewnia wysoką jakość i satysfakcję użytkowników przez długi czas.

Materace 160x200 cm

Aktywne filtry

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu