Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Najczęściej kupowane

Kup na raty

Kołdry i poduszki Piórex to produkty pochodzące z serca Wielkopolski - główna siedziba firmy mieści się w okolicy Poznania. To właśnie stamtąd wytwory producenta są dystrybuowane na teren całego kraju oraz poza jego granice - ceni się je na całym świecie, o czym świadczy fakt, iż kołdry i poduszki Piórex zostały odznaczone licznymi nagrodami i prestiżowymi certyfikatami, które tylko potwierdzają ich silną pozycję na rynku.


Kołdry i poduszki Piórex charakteryzują się starannie dobranym wypełnieniem, tkaninami oraz oryginalnym wzornictwem. Stworzenie tak dopracowanych produktów było możliwe dzięki tylko dzięki dokładnemu poznaniu branży od, notabene, podszewki - pierwsze kołdry i poduszki Piórex powstały w 1945 roku. Nabyte od tego czasu doświadczenie procentuje, pozwalając na tworzenie naprawdę zaawansowanych technologicznie modeli, które zapewniają użytkownikom zarówno komfort cieplny, jak i odpowiednią cyrkulację powietrza. Przez wszystkie lata swojej obecności na rynku podstawowym założeniem marki jest, by to właśnie kołdry i poduszki Piórex były produktami pierwszego wyboru dla oczekujących najwyższej jakości klientów.


Misją producenta kołder i poduszek Piórex jest tworzenie i oferowanie najwyższej jakości wyrobów pościelowych z naturalnym wypełnieniem z polskiego puchu i pierza oraz z wypełnieniem syntetycznym. Ten ambitny cel firma realizuje nieprzerwanie od ponad 70-lat, stale gwarantując tym, którzy wybrali kołdry i poduszki Piórex najlepszą jakość, a także maksymalną przyjemność i satysfakcję płynące z ich użytkowania. Jest to możliwe dzięki pełnej kontroli procesów produkcyjnych - wszystkie kołdry i poduszki Piórex są szczegółowo sprawdzane nie tylko pod kątem jakości, lecz także estetyki wykonania. Pracownicy firmy, od inżynierów aż po szwaczki, są regularnie szkoleni i zaznajamiani z najnowszymi innowacjami, dzięki czemu kołdry i poduszki Piórex doskonale łączą w sobie tradycję i nowoczesność.

Producent Piórex | Kołdry Piórex | Poduszki Piórex | Pościel Piórex

Firma Piórex, której siedziba znajduje się w samym centrum Wielkopolski od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem oraz dystrybucją najlepszej klasy kołder i poduszek. Wszystkie proponowane przez markę produkty charakteryzują się precyzją wykonania, a ponadto ciekawym wzornictwem. Kołdry i poduszki Piórex powstają dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i gwarantują idealny komfort termiczny podczas snu.

Showing 1 - 18 of 41 items