Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe to propozycja dla każdego, kto chce podnieść komfort swojego snu bez konieczności inwestowania w nowy mebel, a więc przede wszystkim dla właścicieli zużytych lub niedopasowanych materacy, które nie spełniają swojej roli tak jak powinny, a także dla osób wypoczywających na rozkładanych sofach i kanapach.

Wystarczy położyć materac nawierzchniowy na dowolną powierzchnię, aby natychmiast zwiększyć poczucie wygody i wreszcie zacząć się wysypiać. Materace nawierzchniowe mają też inną, nieocenioną zaletę, którą docenią bez wyjątków wszyscy pragmatycy - pomagają one ochronić znajdującą się pod spodem powierzchnię przed zabrudzeniem bądź zniszczeniem. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy materac nawierzchniowy układa się na sofie, która za dnia bardzo często, nie tylko w małych mieszkaniach, jest miejscem, na którym pracuje się i spożywa posiłki. Innym dużym plusem, jaki kryją w sobie materace nawierzchniowe, jest ich lekkość, gwarantowana przez cienkie, jednowarstwowe wypełnienie. Dzięki temu materace nawierzchniowe można z łatwością transportować i przechowywać, a także, w razie potrzeby schować.

Zastosowanie tego rodzaju nakładki przydaje się nie tylko w przypadku starego podłoża, ale również wówczas, gdy obecne jest za twarde lub za miękkie, bowiem za pomocą materaca nawierzchniowego można regulować te parametry. Warto również zauważyć, że tego typu produkty charakteryzują się odpowiednią cyrkulacją powietrza oraz wysoką elastycznością punktową, ponieważ najczęściej są wykonane z komfortowej pianki wysokoelastycznej, lateksowej bądź termoelastycznej. To tworzywo znajdujące się wewnątrz materaca nawierzchniowego zmienia swój kształt pod wpływem punktowego nacisku, układając się tak, by idealnie podpierać spoczywającą na danym fragmencie powierzchni partię ciała śpiącej osoby. Materace nawierzchniowe to doskonałe rozwiązanie pozwalające w szybki i łatwy sposób podnieść komfort użytkownika podczas snu oraz wypoczynku.

Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe to rozwiązanie dedykowane tym, którzy śpią na kanapie lub niewygodnym i wysłużonym już materacu. Mają postać kilkucentymetrowej maty, którą układa się na innym podłożu - zależnie od właściwości, materac nawierzchniowy może zwiększać lub zmniejszać jego twardość. Jest doskonałym sposobem na natychmiastową poprawę jakości snu.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu