Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso

MATERASSO KLASIK - materac piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • 2 lata gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Pięć stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Materac medyczny
 • Re-pianka łączona

1-14 dni

860,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Klasik to wyjątkowy, 5-strefowy materac piankowy, na który składają się 3 rodzaje pianki poliuretanowej – każda z nich posiada inną gęstość, dzięki czemu możliwe było stworzenie produktu, w którym obie strony charakteryzują się inną twardością i poczuciem komfortu.

Będąca rdzeniem 5-strefowego materaca Materasso Klasik RE-pianka stanowi połączenie kilku pianek producenta – miało to na celu uzyskanie tworzywa o wysokiej jakości, odpornego na odkształcenia i zapewniającego stabilne podparcie dla ciała. Dwie pozostałe warstwy w materacu tworzy elastyczna pianka Pur – każda z nich posiada inną gęstość, w efekcie czego uzyskano materac, w którym jedna strona jest bardziej miękka, druga zaś bardziej twarda. Każdy użytkownik może więc wybrać, która strona bardziej odpowiada jego potrzebom i preferencjom co do twardości czy odczuwanego komfortu. Materac Materasso Klasik posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał status materaca rehabilitacyjnego.

Materac Materasso Klasik umieszczono w pokrowcu Bamboo wykonanym z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Taka budowa chroni przed przedostawaniem się mikroorganizmów czy drobnoustrojów, a zatem zapewnia higienę na wysokim poziomie. Sprzyja temu także umiejętność absorpcji wilgoci wydzielanej przez organizm śpiącej osoby. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Bamboo

Pokrowiec Bamboo - naturalny, bardzo miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec stworzony na bazie celulozy drzewnej pozyskanej z włókien bambusa; redukuje rozwój roztoczy, bakterii i pleśni oraz skutecznie pochłania wilgoć wydzielaną przez śpiącą osobę. Dzięki zawartości bawełny zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz suchy mikroklimat na powierzchni materaca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

5 stref twardości

5 stref twardości - materac o 5 zróżnicowanych strefach twardości – każda z nich odpowiada za właściwe podparcie poszczególnych partii ciała użytkownika: głowy, kręgów lędźwiowych, miednicy, ud i stóp.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

RE-pianka

RE-pianka - pianka, która powstała w wyniku połączenia różnych pianek producenta; dzięki temu charakteryzuje się większą gęstością - zapewnia użytkownikowi materaca dobre i stabilne wsparcie ciała.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania na płasko
Okres gwarancji 2 lata
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dzieci i młodzieży
Wysokość materaca 21 cm
Twardość materaca średni
Wkład Łączona RE-pianka o wys. 8 cm, obustronnie pianka wysokoelastyczna PUR o wys. 4cm
Pokrowiec Bamboo
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO KLASIK - materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni