Kołdry i poduszki My Alpaca to wyroby produkowane przez firmę założoną przez Magdalenę Kot. Właścicielka wierzy w głęboką relację człowieka z naturą, dlatego kołdry i poduszki My Alpaca zostały wykonane w stu procentach z magicznego włókna łagodnych, cudownych zwierząt - alpak. Ich włókno pozyskiwane jest raz do roku - w maju. Następnie runo jest oczyszczane ręcznie i prane w ekologicznym mydle, bez dodatku środków chemicznych. Przedsiębiorstwo stara się kultywować tradycję rzemiosła poprzez wykorzystywanie zabytkowej gręplarki oraz krosen do pikowania wykonanych na wzór tych oryginalnych.

Na uwagę zasługuje hipoalergiczność kołder i poduszek My Alpaca, która została potwierdzona licznymi wyróżnieniami. Są to produkty rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne oraz posiadające certyfikat "Produkt przyjazny dla alergika" wydany przez magazyn Hipoalergiczni. Runo alpak nie zawiera lanoliny, a zatem gromadzenie się roztoczy w kołdrach i poduszkach My Alpaca jest ograniczone do minimum.

Kołdry i poduszki My Alpaca to wyroby niepowtarzalne także ze względu na termoregulację, dzięki której idealnie sprawdzają się zarówno zimą, jak i latem. Zimą zapewniają ciepło, a latem przyjemnie chłodzą i pomagają w utrzymaniu prawidłowej temperatury ciała, co jest gwarancją zdrowego, komfortowego snu. Dodatkowym atutem kołder i poduszek My Alpaca jest niezatrzymywanie wilgoci, dzięki czemu zachowana jest wysoka higiena snu. Poszycie jest wykonane z ekskluzywnej, gęsto tkanej bawełny i zakończone lamówką. Taki materiał jest niezwykle trwały, a przy tym zapewnia luksusowe doznania.

Kołdry i poduszki My Alpaca charakteryzują się ręcznym niepowtarzalnym, opracowanym przez firmę pikowaniem gwarantującym idealne rozłożenie włókien na całej powierzchni, a co za tym idzie - równomierne ogrzewanie ciała bez zimnych punktów na przeszyciach. Kołdry i poduszki My Alpaca to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort i higienę snu, potrzebuje produktów o właściwościach hipoalergicznych oraz pragnie wspierać zrównoważoną produkcję tekstyliów sypialnianych.

Producent My Alpaca
11 opinii

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Kołdry i poduszki My Alpaca są ręcznie robionymi produktami uszytymi z dbałością o każdy szczegół. Wyroby My Alpaca są tworzone w Krośnie, z wykorzystaniem tradycyjnych technologii cechu kołdrzastwa. Firma specjalizuje się w wyrobie luksusowych kołder i poduszek stworzonych z włókna alpak, które posiada unikalne wartości zdrowotne. Wyjątkowość kołder i poduszek My Alpaca zapewniają właściwości termoregulacyjne i hipoalergiczne.

Materace My Alpaca - Sprawdź opinie użytkowników o producencie My Alpaca

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Andrzej K

Polecam. Właściwości alpaki naprawdę sprawdzają w moim przypadku idealnie

Mika C

Wszystko dobrze - kołdra My Alpaca przyjemnie otula, ale nie przegrzewa. O to chodziło.

Aldona P

Producent My Alpaca to firma którą trzeba polecić!

Karol N

kołdra My Alpaca - lekka, ale też ciepła. wszystko super, również dostawa

Vanessa T

serdecznie polecem - kołdra i poduszka My Alpaca to był zakup roku :)

Iza S

wszystko przygotowane z dbałością, widać włożone serce - nie ma to jak mniejsze rodzinne firmy, które przykładają się do tego co produkują :-)

Maryla W

nie myślałam że alpaka ma takie futro i tak sprawdza sie do snu - producent My Alpaca wie co robi

Anastazja I

Pościel pod względem jakości i komfortu trafiona idealnie.

Anna A

poduszka My alpaca- sprężysta i miękka, czyli taka jaka powinna być. bardzo polecam

Paulina P

polecam pościel My Alpaca, jestem zadowolona z tego zakupu

Piotr R

Udany zakup pościel My Alpaca sprawdza sie u nas w domu w łóżkach dorosłych i dzieci.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu