(16)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep H3/H4 – materac piankowy
Materac dopasowany do Ciebie


 • 10 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
 • Bez przenoszenia ruchu
 • 4 komforty
 • Pokrowiec lato/zima
 • Wygodne opakowanie

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
951,00 zł
1 189,00 zł
- 20% - 20%

Najniższa cena z 30 dni: 951,20 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 189,00 zł.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Grubość materaca 18 cm

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep H3/H4 - opis produktu

Materac dopasowany do Ciebie

Fit.4.Sleep H3/H4 jest materacem, który z pewnością docenią osoby, które lubią mieć wybór i zarazem poszukują najoptymalniejszej wygody i odpoczynku po ciężkim dniu. Model ten, dzięki zastosowaniu dwóch warstw pianki wysokoelastycznej o różnych twardościach, jako jeden z nielicznych pozwala wybierać spośród 4 powierzchni zróżnicowanych pod kątem odczuwalnej twardości i komfortu snu!

Materac Fit.4.Sleep H3/H4 to prawdziwa innowacja na rynku materacy. Wszystko za sprawą jego wyjątkowej budowy – połączono w nim dwie warstwy wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o unikatowym cięciu i o różnej twardości (H3 i H4), dzięki czemu wystarczy obrócić lub przewrócić materac na drugą stronę, by móc cieszyć się 4 różnymi opcjami zapewniającymi inne poczucie twardości i komfortu. W efekcie nie trzeba martwić się o zmieniające się z czasem preferencje co do miejsca snu – materac ten zawsze pozwoli dopasować powierzchnię do aktualnych, indywidualnych potrzeb. Co więcej, pianki Kaltschaum wyprofilowano w taki sposób, by zapewniały 7 stref twardości, które sprawiają, że materac Fit.4.Sleep H3/H4 dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała - jest optymalnie podparte, zwłaszcza w newralgicznych miejscach, takich jak plecy i okolice szyi. Zapobiega to powstawaniu bólu w tych obszarach, a także pozwala na niwelowanie zbędnych nacisków i osiągnięcie pełnego rozluźnienia mięśni oraz ich regeneracji. Model Fit.4.Sleep H3/H4 cechuje się właściwościami antyalergicznymi, które osiągnięto poprzez budowę zapewniającą najwyższy poziom przewiewności, dzięki czemu we wnętrzu nie zbiera się kurz, wilgoć oraz nie rozwijają się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Materac ten pasuje do wszystkich rodzajów stelaży - zarówno tych tradycyjnych, jak również do regulowanych. Materac otrzymał ponadto Certyfikat Jakości AEH, który stanowi gwarancję jego idealnej ergonomii, trwałości, klimatu i higieny.

Do materaca Fit.4.Sleep H3/H4 dołączony został dwustronny pokrowiec EasyRefresh, który wykazuje właściwości termoregulacyjne – dzięki systemowi lato/zima przez cały rok zapewnia optymalny komfort snu. Jedna strona zapewnia przyjemne chłodzenie w letnie noce, druga z kolei zatrzymuje ciepło podczas chłodniejszych pór roku. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu, można go prać w 60 stopniach Celsjusza.


Spersonalizowany KOMFORT: 4 różne podłoża - 1 materac

Fit.4.Sleep H3/H4 - budowa

Fit.4.Sleep H3/H4 - pokrowiec

Pokrowiec EasyRefresh

Pokrowiec EasyRefresh - niepikowany, dwustronny pokrowiec typu lato/zima. Posiada dwie części o różnych właściwościach. Biała została wykonana z antyalergicznej, specjalnie impregnowanej tkaniny ograniczającej rozwój pleśni; delikatnie chłodzi latem nie pozwalając na przegrzanie organizmu. Szara z kolei posiada membranową strukturę, dzięki czemu wykazuje zdolność do zatrzymywania ciepła podczas chłodnych nocy. Pokrowiec jest lekki i elastyczny; dzięki zamkowi rozdzielczemu łatwo go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Podstawy - materac Fit.4.Sleep H3/H4

Fit.4.Sleep H3/H4 - certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujący bezpieczeństwo tekstyliów. Wszystkie produkty, które zostały nim wyróżnione, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zalicza się do nich m.in. ekstrahowalne metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące oraz zabronione barwniki azowe. Oprócz tego wszystkie wyroby włókiennicze, które posiadają ten certyfikat, spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.


Fit.4.Sleep H3/H4 - właściwości materaca

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu (H3 i H4). Twardość H3 najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze do 100 kg, H4 - powyżej 100 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Materac o 4 komfortach

Materac o 4 komfortach - w materacu zastosowano rozwiązania, dzięki którym uzyskano 4 różne powierzchnie do snu, a każda z nich zapewnia inne odczucie twardości i komfortu, odpowiadając na najróżniejsze potrzeby użytkowników. Aby regulować twardość, wystarczy obrócić lub przewrócić materac na drugą stronę.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Fit.4.Sleep H3/H4 - instrukcja rozpakowania

Fit.4.Sleep H3/H4 - instrukcja rozpakowania

Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
EasyRefresh
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Twardość materaca
bardzo twardy twardy
Wkład
2 profilowane warstwy 7-strefowej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o twardości H3 i H4
Wysokość materaca
18 cm
Sprawdź opinie o produkcie: Fit.4.Sleep H3/H4 – materac piankowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

jeśli ktoś szuka materaca o stosownej twardości to dobrze trafił. materac zapewnia dobre wsparcie, rano budzę się bez bólu. fajna opcja z regulacją twardości. polecam.

Oceń 

bardzo wygodny

Oceń 

Jest to produkt wysokiej jakości.

Oceń 

Posiada on właściwości antyalergiczne. Polecam :)

Oceń 

Jest to materac, który zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa.

Oceń 

polecam!

Oceń 

Ten materac to absolutna rewelacja! ?

Oceń 

Wyjątkowo wygodny i idealnie dopasowany do mojego ciała. Teraz każda noc to raj dla moich pleców. ?

Oceń 

To jest naprawdę materac marzeń! ?

Oceń 

Mój mąż i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tego materaca. Idealny dla par!

Oceń 

Jakość zgodna z ceną. Dobry materac w przystępnej cenie.

Oceń 

Na początku trochę za twardy, ale teraz jak się przyzwyczaiłem, to śpię jak niemowlę.

Oceń 

Mam problem z plecami i ten materac znacznie mi pomógł.

Oceń 

Moja siostra ma podobny materac i poleciła mi go. Teraz też będę polecać!

Oceń 

Czuć wyraźną różnicę między H3 a H4, ale to fajne, że można wybrać twardość.

Oceń 

Łatwo utrzymać go w czystości.

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep H3/H4 – materac piankowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu