Kołdry i poduszki AMZ produkowane są w nowoczesnym, rozbudowanym parku maszynowym przez wyspecjalizowany zespół. Historia przedsiębiorstwa rozpoczyna się w 1991 roku - zatrudnienie najlepszych specjalistów oraz wykorzystywanie austriackiego, znanego sprzętu szybko pozwoliły zdobyć rzeszę zaufanych miłośników poduszek i kołder AMZ. Niespotykana dbałość o szczegóły oraz kultywowane do dzisiaj cenne wartości sprawiły, że firma z rodzinnego małego przedsiębiorstwa przekształciła się w ponad stuosobowy zespół.

Kołdry i poduszki AMZ to wyroby, których zarówno wypełnienie, jak i poszycie zostały wykonane rzetelnie i finezyjnie. W ofercie znajdują się produkty wypełnione naturalnymi puchami, półpuchami oraz pierzem, a także syntetycznymi komponentami, dzięki czemu kołdry i poduszki AMZ są dostępne także w wersji antyalergicznej, odpowiadającej współczesnym wyzwaniom. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają naturalnej pościeli gwarantującej trwałość przez bardzo długie lata. Cechy produktów sprawiają, że kołdry i poduszki AMZ są doceniane nie tylko w Polsce, ale i za granicą - w 15 europejskich krajach takich jak Francja, Hiszpania i Włochy.

Zasięg działań firmy wciąż się poszerza, co dzieje się między innymi za sprawą tego, że każda kołdra i poduszka AMZ stworzona została z wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Potwierdza to imponująca liczba certyfikatów, jakie producent uzyskał w ostatnich kilku latach. W 2018 roku kołdry i poduszki AMZ zostały odznaczone atestem PZH wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Dwa lata z rzędu: w roku 2017 oraz 2016, produkty firmy AMZ uzyskały Złoty Medal MTP oraz Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów. Dodatkowym wyróżnieniem jest fakt, że jakość kołder i poduszek AMZ została doceniona nawet w prestiżowych hotelach, takich jak Hilton i Radisson.

Od początku przedsiębiorstwo poszukiwało rozwiązań przewyższających jakością te, które są już dostępne na rynku. Producent kołder i poduszek AMZ odpowiedzialnie podchodzi także do kwestii środowiska naturalnego i ekologii. Wszystko to sprawia, że produkty AMZ cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród miłośników zdrowego, komfortowego snu.

Producent AMZ
10 opinii

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Kołdry i poduszki AMZ to wysokiej jakości wyroby produkowane od trzydziestu lat na terenie Wielkopolski, dokładniej w podpoznańskich Szamotułach. Produkty od AMZ wypełnione są puchem od polskich gęsi, którego wspaniała jakość znana jest na całym świecie. Przedsiębiorstwo produkuje również syntetyczne poduszki oraz kołdry, do których wytworzenia zostały użyte surowce przyjazne alergikom i astmatykom.

Materace AMZ - Sprawdź opinie użytkowników o producencie AMZ

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Witold D

pośćiel AMZ sprawia wrażenie jakby była uszyta na miarę moje łóżka i potrzeb :)) bardzo polecam :))

Michalina W

jest ok wszystko sprawnie szybka dostawa

Aga A

Poleecam pościel amz- kołdra i poduszka są naprawdę świetne. Posiadam 2 komplety, jeden z pierza i jeden antyalergiczny i oba super się sprawdzają

Paulina H

najwyższa nota dla pościeli producenta AMZ, spelnia wszystkie moje oczekiwania

Tosia U

nie wiedziałam, że pościel może tyle zmienic. kołdra i poduszka AMZ to był dobry wybór i tym samym uzupełnienie mojej sypialni :)

Mikołaj A

Jak pościel do łóżka to tylko z pierzem :) kołdra AMZ - cudo!!!

Tadeusz I

producent AMZ wyposaza caly moj dom, wszystkie lozka :) i nasze i dzieci :)

Mateusz M

AMZ naprawde robi dobrą robotę produkując swoje poduszki i kołdry. naprawde wysoka jakosc.

Marta F

Kołdra i podszuka od AMZ są idealne!! odpowiednia wysokość, odpowiedni komfort termiczny, odpowiednio antyalergiczne :D polecam!

Marcelina S

wszystko dobrze, sprawdzony producent AMZ oferuje naprawde dobre wyroby. jeden mały minus za czas oczekiwania na dostepnosc produktu.

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu