Materace 140x190 cm

Materace 140x190 – gdzie powinny się znaleźć?

Marzy nam wspaniałe łóżko dwuosobowe, a na nim wygodny materac, na którym będziemy mogli spać wspólnie z partnerem? W takim wypadku musimy postawić na materac 140x190! To niezaprzeczalnie jeden z najlepszych rozmiarów materacy dla par. Z racji tego, że jest trochę węższy od innych, większych produktów, idealnie sprawdzi się w mniejszych sypialniach. Dzięki niemu nie będziemy musieli rezygnować ze wspólnego wypoczynku, a wciąż zapewnimy sobie wysoki komfort snu i swobodę ruchu. Materac do spania 140x190 łatwo dopasuje się do różnego rodzaju łóżek dwuosobowych, kontynentalnych czy tapicerowanych. Co więcej, zadba o bliskość i komfort, które pary z pewnością docenią. Jeśli zatem wraz z naszą drugą połówką poszukujemy nowego modelu, nie mamy się co zastanawiać!

Materace do spania 140x190 – jakie wypełnienie możemy wybrać?

Będąc w związku, musimy liczyć się z tym, że każdy z partnerów może mieć różne preferencje i upodobania. Podobnie jest w przypadku materaca 140x190 – tutaj możliwości jest naprawdę wiele, ponieważ rynek materacy zapewnia nam szeroką ofertę produktów. Jeśli poszukujemy odmiennych rzeczy niż nasza druga połówka, podjęcie decyzji może nie być łatwe. Nie zniechęcajmy się jednak – wybór wspólnego materaca, który zadowoli obie osoby, jest jak najbardziej możliwy. Aby do tego doszło, warto zaznajomić się z rodzajami dostępnych produktów. Zwróćmy uwagę szczególnie na te modele polecane parom – będą to materace kieszeniowe, materace piankowe oraz materace hybrydowe. Dlaczego warto wybrać artykuły ze sprężynami kieszeniowymi? We wnętrzu modelu każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszonce i pracuje samodzielnie. Dzięki temu nawet wtedy, gdy nasz partner zmienia pozycję snu, nie czujemy tego ani nie słyszymy. Każdy zyskuje pełną swobodę ruchów, a także wysoką elastyczność punktową. Materace piankowe zwrócą uwagę tych, którym najbardziej zależy na komforcie – tutaj powierzchnia snu dokładnie dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn. W ten sposób, nawet jeśli występuje duża różnica wagowa między nami, a naszą drugą połówką, nie stoi to na przeszkodzie, aby używać wspólnego materaca.

Materace do łóżka 140x190 – poznaj ich cechy!

Nawet jeśli my i nasz partner posiadamy całkiem odmienne gusta, wciąż możemy cieszyć się komfortowym wypoczynkiem na wspólnym, wygodnym materacu 140x190. Innowacyjne technologie i wyjątkowe właściwości, jakie są obecnie stosowane przy produkcji materacy, pozwalają połączyć wymagania najbardziej wymagających użytkowników, w tym par o różnych preferencjach. Bez wątpienia powinniśmy skorzystać z tej opcji – umożliwi ona nam docenić wspólne chwile relaksu. Naszym zadaniem jest jedynie dobór odpowiedniego produktu. Wybrawszy rozmiar, a także rodzaj wypełnienia, następnie należy przejść do twardości materaca. Jeśli nasza waga oraz wzrost są podobne, możemy używać modelu o jednej twardości, na przykład H2 bądź H3. Kiedy jednak występuje spora rozbieżność, zainwestujmy w materac, który indywidualnie dopasuje się do naszego ciała. Wtedy każdy otrzyma dostosowaną do siebie twardość, bez ryzyka bólu kręgosłupa czy dyskomfortu.

Materace 140x190 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu