(18)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze – materac nawierzchniowy
Chłodniej lub cieplej - ty decydujesz!


 • 10 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
 • Pokrowiec lato/zima
 • Wygodne opakowanie
 • Pianka NRG Black Diamond z Cool Breeze
 • Termoaktywny pokrowiec
 • Pianka Visco Memory

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
821,00 zł
1 369,00 zł
- 40% - 40%

Najniższa cena z 30 dni: 821,39 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 369,00 zł.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Twardość
Grubość materaca 7 cm

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze - opis produktu

Chłodniej lub cieplej - Ty decydujesz!

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze to materac nawierzchniowy, który zapewni nam wygodę oraz komfort termiczny, gdzie tylko tego zapragniemy. Wpływają na to wyjątkowe właściwości regulacyjne, dzięki którym materac dba o temperaturę naszego ciała i zapewnia jak najlepsze warunki do snu.

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze będzie wspaniałym wyborem. Posiada wiele zalet - jako materac nawierzchniowy możemy wykorzystać go na różnych powierzchniach, a do tego właściwości regulacyjne gwarantują wysoki komfort termiczny. Zawarte w nim pianki - NRG Black Diamond oraz Visco Memory pozwalają nam wybrać preferowane podłoże oraz twardość. Pianka NRG Black Diamond będzie odpowiedzialna za zapewnienie nam uczucia przyjemnego chłodu, za to Visco Memory zadba o to, by dzięki swojej termoelastyczności idealnie dopasować się do naturalnych krzywizn naszego ciała. Warto wspomnieć, że pianka posiada wyjątkową powłokę Black Diamond i Active Carbon, dzięki którym znika problem z wilgocią czy ciepłem. Struktura pianki, która posiada otwartokomórkową formę, dba o wysoką przepuszczalność powietrza. Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze jest świetnym wyborem, jeśli zależy nam na higienie naszego snu. Możemy położyć go na głównym materacu, co pozwoli uchronić go przed zniszczeniami oraz zabrudzeniami. Pomoże w tym wyjątkowy pokrowiec Dual Temperature.

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze zadba zarówno o higienę naszego snu, jak i o nasz komfort oraz wygodę. Jego niezwykłość zwiększa obecność pokrowca, który również jest termoelastyczny - zawiera dwa rodzaje materiałów, SensIce oraz Harmony Touch, które mogą ocieplać nasze ciało lub je schłodzić. Dzianina SensIce wyróżnia się technologią cool-to-touch, która daje nam wspaniały efekt chłodzenia i dba o utrzymanie stałej temperatury ciała. Na zimniejsze dni idealnie sprawdzi się Harmony Touch, która otula nas przyjemnym ciepłem, a do tego reguluje naszą temperaturę. Obydwa materiały sprawiają, że właściwości pianek NRG Black Diamond i Visco Memory stają się silniejsze. Na higienę snu oddziałuje obecność taśmy 3D, której zadaniem jest zapewnienie optymalnego obiegu powietrza. Pokrowiec nadaje się do prania do 40 stopni Celsjusza, a możemy zdjąć go w łatwy sposób za pomocą zamka rozdzielczego.


Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze H2/H3 - pokrowiec

Pokrowiec Dual Temperature

Pokrowiec Dual Temperature - jest to produkt dwustronny, wykazujący działanie termoaktywne. Po jednej ze stron zastosowano dzianinę Senslce, która dzięki technologii cool-to-touch zapewnia użytkownikowi natychmiastowy efekt chłodzenia, natomiast po drugiej stronie znajdziemy miękką i trwałą tkaninę Harmony touch, zatrzymującą ciepło. Co więcej, pokrowiec ten wyposażono dodatkowo w taśmę 3D, wspomagającą optymalny obieg powietrza, a także zamek rozdzielczy, pozwalający na zdjęcie tkaniny i wypranie jej w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze H2/H3 - certyfikaty

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujący bezpieczeństwo tekstyliów. Wszystkie produkty, które zostały nim wyróżnione, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zalicza się do nich m.in. ekstrahowalne metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące oraz zabronione barwniki azowe. Oprócz tego wszystkie wyroby włókiennicze, które posiadają ten certyfikat, spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.


Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - jak rozpakować materac?


Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze - właściwości materaca

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze - posiada funkcję chłodzenia podczas snu, zawiera powłokę Black Diamond, która poprawia izolację termiczną i mikroklimat oraz Active Carbon, który błyskawicznie odprowadza wilgoć i ciepło na zewnątrz materaca.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pianka termoelastyczna

Pokrowiec termoaktywny - pomaga regulować temperaturę ciała podczas snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu (H2 i H3). Twardość H2 najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze do 80 kg, H3 - powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
Dual Temperature
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Twardość materaca
twardy średni
Wkład
Połączenie pianki 3cm NRG Black Diamond z Visco 50kg 3cm.
Wysokość materaca
7 cm
Sprawdź opinie o produkcie: Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze – materac nawierzchniowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

*****

Oceń 

zapewnia niesamowity komfort termiczny podczas snu

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Jest super!

Oceń 

Ten materac nawierzchniowy to prawdziwe odkrycie - dzięki niemu mój sen stał się o wiele przyjemniejszy!

Oceń 

Uwielbiam uczucie chłodzącej powierzchni, której dostarcza mi Cool Breeze - to idealne rozwiązanie na gorące letnie noce.

Oceń 

Materac jest wyjątkowo miękki i wygodny, dzięki czemu budzę się z wypoczętym ciałem i zrelaksowanym umysłem

Oceń 

Dobrze wykonany produkt, który na pewno służy mi na długi czas.

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Bez wątpienia polecam ten materac nawierzchniowy każdemu, kto chce poprawić jakość swojego snu.

Oceń 

Super materac!

Oceń 

Cool Breeze naprawdę działa, bo nie pocę się teraz w nocy!

Oceń 

Moje plecy przestają boleć, a rano wstaję wypoczęty i gotowy na nowy dzień.

Oceń 

Wygoda i chłodzenie - to to, czego potrzebowałem.

Oceń 

doskonała jakość!

Oceń 

Super materac nawierzchnowy. Bardzo długo szukałem idealnego modelu i w końcy znalezłem

Oceń 

Jego materiały są przyjazne dla alergików, co sprawia, że sen staje się jeszcze bardziej bezpieczny i przyjemny

Oceń 

Polecam z całego serca

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze – materac nawierzchniowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu