Materace 90x200 cm

Materace 90x200 - kto będzie z nich najbardziej zadowolony?

Materace 90x200 cm to doskonały wybór dla pojedynczych osób, których sypialnie są dość małe. Mniejsze łóżko zapewni więcej miejsca innym meblom i pozostawi przestrzeń do poruszania się. Materace do spania 90x200 cm są również idealnym wyborem dla dzieci i młodzieży, ponieważ takie wymiary zapewnią im optymalny wypoczynek i sprawią, że będą gotowe na kolejny dzień pełen przygód oraz wyzwań. Materace do łóżka 90x200 cm to również doskonały wybór do łoża małżeńskiego, w którym śpią dwie osoby mające całkowicie odmienne preferencje dotyczące twardości i elastyczności materaca. Kupno dwóch osobnych produktów, spełni wówczas potrzeby i preferencje obu osób. Zapewniamy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze ze wszystkich możliwych i sprawi, że partnerzy będą mieli całkowity komfort snu.

Materace do łóżka 90x200 - z czego są zrobione?

Najpopularniejszymi produktami do spania są materace piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Każdy z nich ma swoje specyficzne cechy, co pozwala na znalezienie modelu odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb i preferencji. Materace piankowe 90x200 charakteryzują się dużą miękkością i wygodą. W większości przypadków wykonane są z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej. Ta pierwsza może zadziwić niektóre osoby, ponieważ materiał dopasowuje się do sylwetki za pomocą ciepła wydzielanego przez organizm, co zapewnia przyjemne otulenie. Natomiast pianka wysokoelastyczna cechuje się dużą sprężystością i idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając doskonały komfort snu. Drugim bardzo popularnym wypełnieniem w materacach są sprężyny. Najbardziej nowoczesne modele wykorzystują sprężyny umieszczone w pojedynczych kieszeniach. Ułożenie sprężyn sprawia, że każda część ciała jest idealnie podparta, a sylwetka zachowuje idealną postawę przez całą noc. Materace hybrydowe 90x200 to połączenie pianek i sprężyn, co pozwala na uzyskanie jeszcze większego komfortu. Modele z takim wypełnieniem są doskonałym wyborem dla osób, szukających nowoczesnych rozwiązań oraz chcących zapewnić sobie optymalny sen.

Materac do spania 90x200 - poznaj jego twardości!

>Podczas wyboru materaca 90x200 cm ważnym czynnikiem jest jego twardość. W zależności od wagi ciała, można wyróżnić cztery poziomy twardości: H1, H2, H3 oraz H4. Osoby szczupłe, których waga nie przekracza 60 kg, powinny wybrać twardość H1, natomiast twardość H2 będzie doskonała dla osób nieco cięższych, ale których waga nie przekroczyła 80 kg. Twardość H3 będzie odpowiednia dla osób, których waga waha się między 80 a 100 kg. Ostatnia twardość, czyli H4 świetnie sprawdzi się w łóżkach osób, które ważą powyżej 100 kg. Są to bardzo twarde powierzchnie, które są odporne na wszelkie wgniecenia. Wybierając idealny materac, nie można zapomnieć o swoich preferencjach dotyczących twardości, ponieważ mogą się one różnić od twardości dedykowanej Twojej wadze. SleepingHouse to sklep, w którym eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać ten jeden idealny materac 90x200, który będzie spełniał  wymagania!

Materace 90x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu