(23)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac piankowy
Chłodniej lub cieplej - ty decydujesz!


 • 10 lat gwarancji
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Materac antybakteryjny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
 • Pokrowiec lato/zima
 • Wygodne opakowanie
 • Pianka NRG Black Diamond z Cool Breeze
 • Termoaktywny pokrowiec
 • Pianka Visco Memory

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 277,00 zł
2 129,00 zł
- 40% - 40%

Najniższa cena z 30 dni: 1277,39 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 129,00 zł.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Grubość materaca 20 cm

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep Cool Breeze - opis produktu

Chłodniej lub cieplej - Ty decydujesz!

Materac piankowy Fit.4.Sleep Cool Breeze to idealna opcja dla wszystkich użytkowników ceniących sobie swój komfort termiczny w czasie snu. Jest to bowiem innowacyjny model, który za sprawą nowoczesnych technologii wykazuje działanie chłodzące lub zatrzymujące ciepło - w zależności od strony na której śpisz.

Na początek warto wspomnieć, że materac piankowy Fit.4.Sleep Cool Breeze został zbudowany na bazie aż 3 innowacyjnych pianek. Po jednej ze stron zastosowano piankę NRG Black Diamond, która dzięki technologii Cool Breeze wykazuje działanie chłodzące oraz daje użytkownikowi przyjemne uczucie odprężenia. Rdzeń tego produktu stanowi z kolei wysokoelastyczna pianka HR, dająca użytkownikowi stabilne podparcie całej sylwetki za sprawą specjalnego wyprofilowania w 7 stref twardości, odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Co więcej, wyróżnia się zwiększoną sprężystością, przez co z łatwością wraca do pierwotnego kształtu po zmianie pozycji. Możemy w niej ponadto odnaleźć małe, ale istotne elementy - powłokę Black Diamond, zwiększająca efektywność chłodzenia technologii Cool Breeze oraz Active Carbon, które odpowiada za błyskawiczne odprowadzenie wilgoci i ciepła na zewnątrz materaca. Ostatnią warstwę tego materaca jest znajdująca się po drugiej stronie termoelastyczna pianka Visco Memory, która aktywuje ciepło i zapewnia przyjemne uczucie otulenia, co zdecydowanie podnosi komfort wypoczynku. Jest też odpowiedzialna za regulację temperatury i zapobieganiu przegrzania się ciała.

Na uwagę zasługuje również fakt, że materac piankowy Fit.4.Sleep Cool Breeze został ubrany w innowacyjny, dwustronny, termoaktywny pokrowiec. Po jednej ze stron zastosowano tkaninę Senslce z technologią cool-to-touch, dzięki której wykazuje ona działanie chłodzące, co będzie doskonałym wyborem dla osób lubiących zimno lub często pocących się w nocy. Z drugiej strony z kolei możemy znaleźć dzianinę Harmony touch, zatrzymującą ciepło bez uczucia przegrzewania się. Co więcej, materiał ten jest trwały i miękki w dotyku. Materiały użyte w pokrowcu zwiększają siłę pianek NRG Black Diamond i Visco Memory, co skutkuje niezwykłym efektem. O higienę dbają takie rozwiązania jak taśma 3D, dzięki której obieg powietrza następuje w prawidłowy sposób. Na dodatek zamek rozdzielczy umożliwia proste zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 40 stopni. 


Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - pokrowiec

Pokrowiec Dual Temperature

Pokrowiec Dual Temperature - jest to produkt dwustronny, wykazujący działanie termoaktywne. Po jednej ze stron zastosowano dzianinę Senslce, która dzięki technologii cool-to-touch zapewnia użytkownikowi natychmiastowy efekt chłodzenia, natomiast po drugiej stronie znajdziemy miękką i trwałą tkaninę Harmony touch, zatrzymującą ciepło. Co więcej, pokrowiec ten wyposażono dodatkowo w taśmę 3D, wspomagającą optymalny obieg powietrza, a także zamek rozdzielczy, pozwalający na zdjęcie tkaniny i wypranie jej w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - certyfikaty

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujący bezpieczeństwo tekstyliów. Wszystkie produkty, które zostały nim wyróżnione, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zalicza się do nich m.in. ekstrahowalne metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące oraz zabronione barwniki azowe. Oprócz tego wszystkie wyroby włókiennicze, które posiadają ten certyfikat, spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.


Fit.4.Sleep Cool Breeze H3 - jak rozpakować materac?


Fit.4.Sleep Cool Breeze - właściwości materaca

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze

Pianka NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze - posiada funkcję chłodzenia podczas snu, zawiera powłokę Black Diamond, która poprawia izolację termiczną i mikroklimat oraz Active Carbon, który błyskawicznie odprowadza wilgoć i ciepło na zewnątrz materaca.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pianka termoelastyczna

Pokrowiec termoaktywny - pomaga regulować temperaturę ciała podczas snu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
Dual Temperature
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Twardość materaca
twardy
Wkład
Górna pianka NRG Black Diamond 3cm, środek profilowana pianka HR 35kg 13,5 cm, dół pianka Visco 50kg 3cm.
Wysokość materaca
20 cm
Sprawdź opinie o produkcie: Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac piankowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Materac moich marzen!

Oceń 

*****

Oceń 

Jestem zadowolona z wyboru. Materac jest bardzo wygodny i solidnie wykonany. Polecam.

Oceń 

świetny zakup

Oceń 

OK :)

Oceń 

Gdy się przewracam, moja żona nie zauważa, że się ruszam. Poza tym, zawsze budziliśmy się z bólem karku, ale teraz nie ma już takiego problemu.

Oceń 

Cool Breeze to idealny materac dla osób, które zmagają się z nocnymi potami.

Oceń 

Nie przypuszczałam, że materac może być tak wygodny!

Oceń 

Fantastyczny materac!

Oceń 

Ten materac jest naprawdę warty swojej ceny.

Oceń 

*****

Oceń 

Śpię na nim już od kilku tygodni i moje problemy z bólem pleców zniknęły.

Oceń 

Jego specjalna pianka wyrównuje nierówności ciała, dzięki czemu ból pleców u mnie zniknął. Polecam go wszystkim, którzy szukają wygodnego i zdrowego snu.

Oceń 

Jego specjalna warstwa chłodząca zapewnia mi przyjemny chłód, dzięki czemu nie budzę się już w połowie nocy mokra z potu.

Oceń 

polecam!

Oceń 

Materac doskonale się dopasowuje do ciała, zapewniając wygodny sen przez całą noc.

Oceń 

ŚWIETNY MATERAC!

Oceń 

OK!

Oceń 

Jego jakość wykonania jest nieporównywalna z innymi materacami, które miałem w przeszłości. Śpię na nim jak na chmurze.

Oceń 

SUPER!

Oceń 

Bardzo dobry materac dla osób z problemami z kręgosłupem.

Oceń 

P O L E C A M

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep Cool Breeze – materac piankowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu