Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Najczęściej kupowane

Kup na raty

Pierwsze materace Materasso powstały w 1995 roku. Jest to słowacka firma, która na początku swojej działalności wytwarzała takie produkty jak ergonomiczne materace medyczne i ortopedyczne, antyalergiczne poduszki i kołdry oraz ozdobne koce. Obecnie w ofercie znajdują się również materace innych typów, w tym modele przeznaczone dla dzieci, a także stelaże oraz różnego rodzaju dodatki, między innymi pokrowce i nakładki. Choć bezpośrednie korzenie marki leżą na Słowacji, to materace Materasso popularne są w wielu innych krajach Europy Środkowej i Północnej, między innymi w Polsce, Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Finlandii oraz na Węgrzech i Litwie. Zakłady, w których produkowane są materace Materasso znajdują się w niewielkiej miejscowości Oravské Veselé - rocznie wytwarza się tam ponad 300 000 różnego typu powierzchni przeznaczonych do wypoczynku oraz około 70 000 krat lamelowych. Materace Materasso to największa na Słowacji firma w tym segmencie rynku.


Firma zatrudnia wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, których profesjonalne podejście gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych produktów. To, co cechuje materace Materasso to odwaga we wdrażaniu nowoczesnych technologii do kolejnych modeli. Dzięki temu wyroby marki są cenione za swoją ergonomię i klasę wykonania. Atutem firmy jest także otwartość na sugestie konsumentów i determinacja w realizacji ich potrzeb. To między innymi dlatego w materacach Materasso zastosowano wypełnienia w wysokoelastycznych pianek, których struktura umożliwia pełne dostosowanie się do kształtu sylwetki użytkownika. To wszystko sprawia, że wypoczynek jest naprawdę efektywny.


Materace Materasso przyczyniają się do tego, aby walczyć z czynnikami, takimi jak zła postawa lub brak ruchu, które niekorzystnie wpływają na zdrowie. Doceniły to instytucje i urzędy zajmujące się jego ochroną - większość z modeli materacy Materasso ma status wyrobu medycznego. Oznacza to, że ich pozytywny wpływ na kondycję ciała użytkownika został potwierdzony na drodze licznych badań i testów.

Producent Materasso | Materace Materasso | Poduszki Materasso | Stelaże Materasso

Materace Materasso to ergonomiczne, cechujące się doskonałymi parametrami wkłady tradycyjne i ortopedyczne. W ofercie firmy można znaleźć różniące się od siebie oryginalnymi komponentami materace, posiadające wypełnienia w postaci wysokoelastycznych pianek i sprężyn doskonale dopasowujących się do kształtów sylwetki osoby śpiącej.

Showing 1 - 18 of 68 items