(20)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Fit.4.Sleep H2/H3 – materac piankowy
Materac dopasowany do Ciebie


 • 10 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
 • Bez przenoszenia ruchu
 • 4 komforty
 • Pokrowiec lato/zima
 • Wygodne opakowanie

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
951,00 zł
1 189,00 zł
- 20% - 20%

Najniższa cena z 30 dni: 951,20 zł.

Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 189,00 zł.

DOSTĘPNY OD RĘKI

Rozmiar
Grubość materaca 18 cm

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep H2/H3 - opis produktu

Materac dopasowany do Ciebie

Fit.4.Sleep H2/H3 to rewolucyjny model materaca, który docenią wszyscy dbający o komfort swojego snu. Dzięki odpowiedniej budowie i profilowaniu dwóch pianek wysokoelastycznych o różnych twardościach, każdy zyskuje możliwość doboru podłoża na podstawie indywidualnych preferencji – bardziej miękkiego (H2) lub bardziej twardego (H3). Walorów użytkowych dodaje także temu modelowi dołączony do niego pokrowiec lato/zima.

Materac Fit.4.Sleep H2/H3 to produkt dwustronny - zastosowano w nim dwie warstwy wysokoelastycznej pianki Kaltschaum w dwóch różnych wariantach twardości. To rozwiązanie – w połączeniu z innowacyjnym systemem nacinania pianek – spowodowało, że wystarczy obrócić lub przełożyć materac na drugą stronę, aby zyskać możliwość wyboru spośród 4 podłoży o różnej twardości i komforcie snu. Dzięki temu ograniczone zostaje ryzyko, że zakupiony materac okaże się niewygodny. Podniesiona sprężystość pianek Kaltschaum, a także ich odpowiednie profilowanie pozwoliły ponadto uzyskać 7 stref twardości, co pozytywnie wpływa na ułożenie i podparcie ciała podczas snu. Bez względu na przyjmowaną pozycję kręgosłup, wraz ze wszystkimi newralgicznymi punktami ciała, jest optymalnie podparty i stabilny z uwzględnieniem jego naturalnej budowy anatomicznej. Pozwala to na odczuwalne odciążenie mięśni i brak nieprzyjemnych nacisków. To jednak nie koniec zalet pianek zastosowanych w materacu Fit.4.Sleep H2/H3. Wspomniane nacięcia zapewniają także wysoki poziom przewiewności i wentylacji, co zapobiega gromadzeniu się kurzu i wilgoci oraz rozwojowi mikroorganizmów - z pewnością właściwość tę docenią osoby zmagające się z różnego rodzaju alergiami. Co więcej, cechy prozdrowotne tego produktu potwierdza Certyfikat Jakości AEH, będący gwarancją jego idealnej trwałości, ergonomii, klimatu i higieny. Materac Fit.4.Sleep H2/H3 można użytkować na tradycyjnych oraz regulowanych stelażach. Rekomendowany jest zarówno osobom lekkim, jak i ciężkim. Jego właściwości docenią także pary, w przypadku których występuje duża różnica w wadze (>40 kg).

Materac Fit.4.Sleep H2/H3 został wyposażony w dwustronny pokrowiec EasyRefresh zapewniający optymalny mikroklimat i temperaturę w czasie snu. Jedna ze stron cechuje się właściwościami chłodzącymi, dzięki czemu podnosi komfort snu latem. Natomiast druga, dzięki temu, że zatrzymuje ciepło, doskonale sprawdzi się w czasie chłodniejszych dni. Pokrowiec jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieny ze względu na możliwość prania w temperaturach nieprzekraczających 60 stopni Celsjusza.


Spersonalizowany KOMFORT: 4 różne podłoża - 1 materac

Fit.4.Sleep H2/H3 - budowa

Fit.4.Sleep H2/H3 - pokrowiec

Pokrowiec EasyRefresh

Pokrowiec EasyRefresh - niepikowany, dwustronny pokrowiec typu lato/zima. Posiada dwie części o różnych właściwościach. Biała została wykonana z antyalergicznej, specjalnie impregnowanej tkaniny ograniczającej rozwój pleśni; delikatnie chłodzi latem nie pozwalając na przegrzanie organizmu. Szara z kolei posiada membranową strukturę, dzięki czemu wykazuje zdolność do zatrzymywania ciepła podczas chłodnych nocy. Pokrowiec jest lekki i elastyczny; dzięki zamkowi rozdzielczemu łatwo go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Podstawy - materac Fit.4.Sleep H2/H3

Fit.4.Sleep H2/H3 - certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - jeden z najważniejszych światowych znaków gwarantujący bezpieczeństwo tekstyliów. Wszystkie produkty, które zostały nim wyróżnione, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Zalicza się do nich m.in. ekstrahowalne metale ciężkie, formaldehyd, pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące oraz zabronione barwniki azowe. Oprócz tego wszystkie wyroby włókiennicze, które posiadają ten certyfikat, spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.


Fit.4.Sleep H2/H3 - właściwości materaca

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu (H2 i H3). Twardość H2 najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze do 80 kg, H3 - powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Materac o 4 komfortach

Materac o 4 komfortach - w materacu zastosowano rozwiązania, dzięki którym uzyskano 4 różne powierzchnie do snu, a każda z nich zapewnia inne odczucie twardości i komfortu, odpowiadając na najróżniejsze potrzeby użytkowników. Aby regulować twardość, wystarczy obrócić lub przewrócić materac na drugą stronę.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Fit.4.Sleep H2/H3 - instrukcja rozpakowania

Fit.4.Sleep H2/H3 - instrukcja rozpakowania

Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x200 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
EasyRefresh
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Twardość materaca
twardy średni
Wkład
2 profilowane warstwy 7-strefowej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o twardości H2 i H3
Wysokość materaca
18 cm
Sprawdź opinie o produkcie: Fit.4.Sleep H2/H3 – materac piankowy.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Ten materac to najlepszy zakup tego roku :) Jego twardosc bardzo nam odpowiada, jak cos zawsze mozemy pokombinowac z przewracaniem i obracaniem. To naprawde swietna opcja dla niezdecydowanych. Polecamy!

Oceń 

Podnosi komfort na inny level :D <3

Oceń 

Materac idealny!

Oceń 

S U P E R

Oceń 

Udalo mi sie dorwac w promocji, ale nawet bez niej polecam! :D

Oceń 

Ten materac spełnił moje oczekiwania w 100% - jest wyjątkowo wygodny i dopasowuje się idealnie do mojego ciała.

Oceń 

Cieszę się, że wybrałem model H2/H3, ponieważ idealnie odpowiada moim potrzebom twardości.

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Po wielu latach zmagań z bólem pleców, ten materac sprawił, że moje ciało jest w końcu wypoczęte.

Oceń 

Warto zainwestować w dobry materac, a ten zdecydowanie spełnia te wymagania. :D

Oceń 

Ten materac doskonale radzi sobie z rozłożeniem ciężaru ciała. Czuję się jak na łóżku w luksusowym hotelu.

Oceń 

POLECAM!

Oceń 

Jeśli szukasz materaca, który zapewni ci głęboki sen, to Fit4Sleep H2-H3 jest idealnym wyborem.

Oceń 

Od momentu zakupu materaca Fit4Sleep H2-H3 moje sny stały się jeszcze lepsze! Cieszę się, że dokonałem tego wyboru.

Oceń 

Ten materac jest warty każdej wydanej złotówki. Jego jakość i komfort są bezkonkurencyjne.

Oceń 

bardzo dobra obsługa klienta przy zakupie tego materac. A materac idealny, bardzo wygodny i wytrzymały

Oceń 

Wreszcie znalazłem materac, który spełnia wszystkie moje oczekiwania: jest wygodny, dobrze wspiera ciało, Polecam każdemu

Oceń 

Niesamowity komfort snu! Jest idealnie wyważony - nie za miękki, nie za twardy, po prostu perfekcyjny dla mnie.

Oceń 

Cieszę się, że zdecydowałem się na ten model.

Oceń 

Materac bardzo dobrze wspiera kręgosłup podczas snu, co jest dla mnie kluczowe

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep H2/H3 – materac piankowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu