Materace 180x200 cm

Materac do łóżka 180x200 cm - dla kogo będzie to idealny rozmiar łóżka?

Materac 180x200 cm jest już dość dużym modelem, dlatego najlepiej umieścić go w dużej sypialni, która zapewni odpowiednią przestrzeń na inne meble i dekoracje. Takie większe rozmiary materaców, jak 180x200 cm czy 200x200 cm są idealnym rozwiązaniem dla par, które oczekują wystarczająco dużo przestrzeni dla obu osób i często zmieniają pozycje podczas snu. Wygodny materac 180x200 będzie również doskonałym wyborem dla tęgich osób, które z racji swojej postury potrzebują większej powierzchni do spania. Na materacu 180x200 cm swobodnie będą się czuły zarówno pary o szczupłej sylwetce, jak i te o nieco większych gabarytach. Najważniejsze jest to, że materac do spania 180x200 cm zapewnia obu osobom duży komfort podczas spania i wyklucza możliwość braku miejsca dla siebie. Kupując materac pierwszy raz, bardzo ważne jest, aby spełniał on potrzeby i preferencje swoich użytkowników, dlatego, jeśli nie jesteś pewny swojego wyboru, to koniecznie skonsultuj się ze specjalistami, którzy czekają na Ciebie na czacie strony SleepingHouse. Zapewniamy, że z chęcią Ci pomogą i wytłumaczą, dlaczego ten, a nie inny model będzie dla Ciebie idealny!

Materac do spania 180x200 cm - sprężynowy, piankowy, hybrydowy - który wybrać?

Podobnie, jak mniejsze czy większe modele, materace 180x200 również najczęściej wykonywane są z pianek lub sprężyn. Materace piankowe wyróżniają się wyjątkową miękkością i komfortem snu, ponieważ idealnie dopasowują się do ciała. Produkty sprężynowe były już znane za czasów naszych dziadków i pradziadków, a obecnie najpopularniejszą i najczęściej wykorzystywaną technologią są materace kieszeniowe. Co to oznacza? W materacach kieszeniowych wszystkie sprężyny są umieszczone w osobnych komorach, co zapewnia podparcie każdej części ciała i idealną podporę dla kręgosłupa. Dodatkowo dzięki tak umieszczonym sprężynom nie czuć drgań, więc jeśli zdecydujesz się na zakup takiego materaca, to ani Ty, ani Twój partner nie będziecie musieli martwić się o budzenie spowodowane drganiami. Połączeniem tych dwóch materiałów są materace hybrydowe, które w swoim wnętrzu mają zarówno pianki, jak i sprężyny. To doskonałe połączenie sprawia, że powierzchnia jest wyjątkowo miękka i wygodna, a organizm może odpocząć i zregenerować się na nowy dzień pełen przygód. Ciekawym produktem są materace lateksowe 180x200 cm, które dzięki blatowi wykonanemu z lateksu są wyjątkowo sprężyste. Jest to świetne rozwiązanie dla alergików, ponieważ lateks jest antyalergiczny.

Materac 180x200 cm - jaka twardość produktu będzie dla Ciebie doskonała?

Dobór odpowiedniej twardości materaca jest kluczowy dla zapewniania komfortowego snu. Materace 180x200 cm oferują różne poziomy twardości, co oznacza, że nie każdy materac będzie pasować do każdej osoby. Właśnie dlatego tak ważne jest dobranie idealnej twardości pod względem swoich potrzeb i preferencji. Można wyróżnić cztery różniące się od siebie twardości materaca: H1, H2, H3 oraz H4. Twardość H1 jest idealna dla dzieci, nastolatków oraz osób o wadze poniżej 60 kg. Jest to twardość miękka, która zapewnia wygodne ułożenie ciała. Twardość H2 jest dedykowana dla osób o wadze między 60 a 80 kg, natomiast twardość H3 jest odpowiednia dla osób o wadze między 80 a 100 kg. Osoby, których waga przekracza 100 kg powinny wybrać materac H4, który jest bardzo twardy i zapobiega deformacjom materaca. Oczywiście, osoby o różnych preferencjach dotyczących twardości materaca mogą wybrać odpowiedni model, który odpowiada ich potrzebom. Jednakże, dla osiągnięcia maksymalnego komfortu i wygody podczas snu, warto zwrócić uwagę na właściwą twardość materaca.

Materace 180x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu