Materace 180x200 cm

Materace do spania 180x200 dedykowane są rodzinom i parom, które marzą o dużym łóżku. Zapewniają one wysoki komfort wypoczynku oraz spełniają wszystkie oczekiwania naszych Klientów - nawet tych najbardziej wymagających.

Dobry materac 180x200, na przykład materac piankowy 180x200, dedykowany jest osobom, które cenią sobie wysoki komfort i przyjemność wypoczynku, a ponadto chciałyby mieć optymalnie podtrzymaną sylwetkę. Do nich zalicza się materac termoelastyczny 180x200, dzięki któremu można poczuć lekkość i otulenie, a to spowodowane jest unikalną kompozycją pian reagujących na ciepło i nacisk ciała. Poprzez dopasowanie się do krzywizny ciała, można odczuć niespotykany dotąd komfort i odprężenie. Wszystko to sprawia, że materace visco 180x200 polecane są także osobom z dolegliwściami zdrowotnymi, takimi jak problemy z kręgosłupem czy krążeniem.  Materac lateksowy 180x200 w swojej budowie także wykorzystuje pianę, a dodatkowo wzmocniony jest warstwą lateksową. Dzięki temu wyróżnia się spośród innych produktów niezwykłą trwałością i elastycznością, a ponadto bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

Twardy materac 180x200 to propozycja dla osób aktywnych, które marzą o pełnym odpoczynku i regeneracji mięśni oraz dla użytkowników, którzy chcą poprawić sobie komfort wypoczynku i zminimalizować ryzyko bólu okolic karku i dolnej części pleców. Materace sprężynowe 180x200 posiadają właściwości optymalnego podtrzymywania całej sylwetki wraz z uwzględnieniem wszystkich newralgicznych miejsc ciała. Z kolei materac kieszeniowy 180x200 został skonstruowany z wielu niezależnie pracujących sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Układają się one w system 7 stref twardości, który podtrzymuje cały organizm w naturalnej pozycji mając na względzie jego anatomię. Dzięki tym rozwiązaniom mięśnie nie są nadmiernie napięte, a także mogą się w pełni rozluźnić i zregenerować.

W ofercie sklepu internetowego z materacami Sleeping House można odnaleźć również materace nawierzchniowe 180x200, który daje możliwość szybkiej i łatwej zmiany twardość dotychczasowego podłoża, na którym wypoczywamy. Zmienność twardości jest dobrym pomysłem dla użytkowników, którzy mają niestałe preferencje bądź też nie są pewni jaka twardość materaca im odpowiada.

Na stronie sklepu internetowego Sleeping House można znaleźć kontakt do ekspertów, którzy pomogą wybrać odpowiedni materac do łóżka 180x200 oraz doradzą, jaki rodzaj będzie właściwy i odpowiadający potrzebom oraz oczekiwaniom każdego Klienta. Nasze wszystkie, nawet tanie materace 180x200, mają jakość potwierdzoną wieloletnią gwarancją oraz zadowoleniem wszystkich użytkowników, którzy skorzystali z naszej oferty.

Materace 180x200 cm

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu