(2)

JANPOL HELIO – materac multipocket, sprężynowy


 • 10 lat gwarancji
 • Siedem stref twardości
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka termoelastyczna
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 354,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-14 dni

Rozmiar
Pokrowiec
Grubość materaca 26 cm

Ilość

Kup ten materac i nie martw się o dostawę! Zostanie zrealizowana przez sprawdzoną firmę kurierską, która gwarantuje:
 • Możliwość śledzenia przesyłki oraz kontakt telefoniczny do kuriera.
 • O sposobie pakowania materaca decyduje producent. Materace rolowane dostarczane są firmą DPD, natomiast modele pakowane na płasko dostarcza DTS.

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Janpol Helio - opis produktu

Janpol Helio to materac o podwyższonej twardości dla tych, którzy cenią sobie stabilne podparcie kręgosłupa w trakcie snu. Zastosowane materiały nie tylko dobrze oddziałują na organizm, ale także wpływają na przyjmowanie odpowiedniej pozycji w trakcie odpoczynku. Co sprawia, że Janpol Helio jest tak wyjątkowy? Przemyślane i innowacyjne rozwiązania!

Wkład materaca Janpol Helio został skonstruowany z mocnych sprężyn kieszeniowych typu multipocket, które punktowo dopasowują się do ciała użytkownika. Na każdy metr kwadratowy podłoża przypada 500 małych sprężyn, które rozmieszczone zostały w materiałowych kieszeniach w taki sposób, aby razem tworzyć siedmiostrefowy fizjosystem dla zoptymalizowania komfortu snu. Każda z nich pracuje samodzielnie i niezależnie dopasowując się do ciała oraz je odciążając tak, aby pozwolić mięśniom na regenerację i odpoczynek. Dodatkowo Janpol Helio został wyposażony w innowacyjną termoelastyczną piankę typu visco, która charakteryzuje się większą plastycznością, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkowania. Takie rozwiązanie pomaga w odciążeniu mięśni i wspomaganiu prawidłowego krążenia krwi, co przekłada się na optymalną regenerację organizmu. Wysokość produktu sięga 24 centymetrów, dzięki czemu łatwiej jest z niego wstać nie obciążając przy tym stawów.

Do materaca Janpol Helio można dobrać jedną z dwóch opcji pokrowca. Pierwsza z nich zawierająca dzianinę Puroactive oraz pianką termoelastyczną nie ma możliwości prania, jednak znacząco zwiększa komfort użytkowania. Druga propozycja to Silver Protect, który posiada funkcję prania, jednak nie zawiera pianki termoelastycznej.


Janpol Helio - pokrowce (do wyboru)

Pokrowiec Puroactive

Pokrowiec Puroactive - antyalergiczny, delikatny w dotyku pokrowiec posiadający w swojej strukturze aktywne probiotyki, które eliminując roztocza, kurz i alergeny psów i kotów (nawet o 93,7%) wpływają na poprawę jakości snu. Pokrowiec został przepikowany pianką termoelastyczną; jest niepralny.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Janpol Helio - właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Lateks Ocean Blue

Lateks Ocean Blue - pianka lateksowa zapewniająca optymalną termoregulację ciała podczas snu; została wyposażona w żelowe kapsułki, których celem jest pochłanianie ciepła i wilgoci, a więc zapobieganie ich wnikaniu do wnętrza materaca.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary
80x190 80x200 90x190 90x200 100x190 100x200 120x190 120x200 140x190 140x200 160x190 160x200 180x190 180x200
Okres gwarancji
15 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
Puroactive lub Silver Protect
Sposób pakowania
rolowany lub na płasko (o sposobie pakowania decyduje producent)
Cechy
dla par dla singli dwustronny (odwracalny)
Twardość materaca
średni
Wkład
7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka termoelastyczna
Wysokość materaca
26 cm
Oceń 

Mam i naprawdę polecam, nie spałam nigdy na wygodniejszym materacu.

Oceń 

Jestem zadowolona z tego zakupu. Dodam, że ten materac doradzono mi podczas rozmowy na czacie.

Napisz swoją opinię

JANPOL HELIO – materac multipocket, sprężynowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu