1
(3)

HILDING TENOR - materac nawierzchniowy, piankowy


 • 15 lat gwarancji
 • Materac antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Pianka FloFom

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
529,00 zł
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

Rozmiar
Pokrowiec

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Hilding Tenor - opis produktu

Hilding Tenor to piankowy materac nawierzchniowy, przeznaczony dla osób, które chciałyby wyrównać powierzchnię dotychczasowego materaca lub kanapy oraz podnieść komfort swojego snu bez konieczności wymiany głównego materaca na nowy. Jest on niezwykle łatwy w przechowywaniu oraz transporcie, gdyż można go bezproblemowo rolować.

Model Hilding Tenor stworzony został z pianki FloFom, która cechuje się wysoką elastycznością, reagującą na nacisk użytkownika, a także subtelnym efektem chłodzenia przez całą noc. Dodatkowym atrybutem materaca jest jego wentylacja wkładu, która niweluje możliwość gromadzenia się roztoczy, kurzu, bakterii oraz powstawania pleśni. Całość wpływa na wysoki komfort snu i uczucie wypoczęcia o poranku. Model Hilding Tenor jest polecany dla alergików, a prać go można w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Materac występuje w wersji z pokrowcem Tencel z włóknami wiskozy, który aktywnie pochłania wilgoć z otoczenia.


Hilding Tenor - pokrowiec

Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - pokrowiec naturalny i antyalergiczny, który wykonano z nowoczesnych włókien wiskozowych, które nie wywołują podrażnień i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii i roztoczy. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio z ciała użytkownika. Pralny w temperaturze do 60°C.


Hilding Tenor - właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materac nawierzchniowy o średniej twardości dedykowany jest osobom, którym zależy na poprawie komfortu i wyrównaniu powierzchni głównego materaca. Twardość jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

gwarancja 15 lat

15 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 15-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka FloFom

Pianka FloFom - pianka wysokoelastyczna, która wykazuje właściwości termoregulacyjne i chłodzące; dzięki reagowaniu na temperaturę ciała doskonale podpiera kręgosłup zapewniając odprężenie i maksymalną regenerację mięśni.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary
80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200
Okres gwarancji
15 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
Tencel
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla par dla singli dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 7 cm
Twardość materaca
średni
Wkład
Pianka wysokoelastyczna FloFom o wys. 4 cm
Oceń 

Materac ma bardzo intensywny sztuczny zapach po otwarciu. Nie ma informacji o tym przy produkcie u sprzedawcy, ani na stronie producenta. Jedynie drobnym drukiem na karcie gwarancyjnej i że „zapach z czasem powiniem byc mniej intensywny” czyli nie wiadomo czy przejdzie i ewentualnie kiedy

Oceń 

Nierówna kanapa? Ten materac da jej radę :-) nie trzeba mieć super wypasionego łóżka żeby było wygodnie :-) polecamy

Oceń 

Produkt zgodny z opisem, bardzo dobrze wyrównuje nierówne powierzchnie (w tym przypadku przerwę między dwoma materacami). Polecam

Napisz swoją opinię

HILDING TENOR - materac nawierzchniowy, piankowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu