Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO PREMIER BIOSPRING - materac lateksowy, piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka lateksowa
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Biospring

1-14 dni

1 232,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Premier Biospring - opis produktu

Materasso Premier Biospring to medyczny, 7-strefowy materac piankowy, który stanowi kombinację pianki wysokoelastycznej, pianki lateksowej oraz naturalnego włókna Seacell. Jest dwustronny, co zdecydowanie zwiększa jego żywotność.

Wykorzystana w materacu Materasso Premier Biospring pianka wysokoelastyczna Biospring charakteryzuje się bardzo dobrą sprężystością i wytrzymałością, a także przepływem powietrza ułatwiającym zachowanie higieny wewnątrz materaca. Dzięki specjalnemu profilowaniu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Pianka ta została obustronnie otoczona naturalnym włóknem Seacell, które stworzono z celulozy pozyskiwanej z roślin morskich. Pianka lateksowa z kolei to bardzo wytrzymały materiał stworzony z pianki wulkanizowanej z dodatkiem mleczka kauczukowego. Cechuje ją bardzo duża elastyczność, a także wysoka higiena - nie dopuszcza do rozwoju bakterii, grzybów i roztoczy, co sprawia, że jest to produkt wręcz idealny dla alergików. Materac Materasso Premier Biospring posiada specjalne atesty, dzięki czemu może być stosowany jako materac rehabilitacyjny. Do jego produkcji użyto substancji, które mają ograniczoną emisję szkodliwych substancji do minimum, dzięki czemu jest on w pełni przyjazny dla środowiska naturalnego.

Wkład materaca Materasso Premier Biospring został otoczony pokrowcem Silver Protect z aplikacją ze srebrnej nici stanowiącą dodatkową barierę przed drobnoustrojami. Jego efektowne i mocne pikowania nadają materacowi elegancki kształt. W celu utrzymania właściwej higieny, pokrowiec został wyposażony w zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go z łatwością zdjąć i prać w temperaturze do 60°C.


Materasso Premier Biospring - pokrowiec

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver - nowoczesny, wysokiej jakości pokrowiec, który wykonano ze specjalnej tkaniny Silver Protect – jej zadaniem jest ograniczanie rozwoju i gromadzenia roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Właściwości te tkanina zawdzięcza jonizacji srebrem, dzięki czemu może być stosowana również przez alergików. Pokrowiec dodatkowo hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Materasso Premier Biospring - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka lateskowa

Pianka lateksowa - pianka o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odbojności; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka Biospring

Pianka Biospring - przewiewna pianka wysokoelastyczna, którą uformowano na kształt sprężyn, dzięki czemu materac zyskuje na sprężystości i elastyczności; zapobiega gromadzeniu się szkodliwych dla zdrowia bakterii, roztoczy i kurzu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 21 cm
Twardość materaca średni
Wkład Płyta lateksowa o wys. 6 cm, warstwa włókna Seacell, pianka wysokoeastyczna Biospring o wys. 12 cm
Pokrowiec Silver
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO PREMIER BIOSPRING - materac lateksowy, piankowy

MATERASSO PREMIER BIOSPRING - materac lateksowy, piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO PREMIER BIOSPRING - materac lateksowy, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni