Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso
Nowy Niższa cena! MATERASSO SPINAL DUO - materac wysokoelastyczny, piankowy

MATERASSO SPINAL DUO - materac wysokoelastyczny, piankowy

  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 12 lat gwarancji
  • Pianka Greengel

1-14 dni

1 454,00 zł

1 818,00 zł

-364,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Spinal Duo – to nowoczesny, ergonomiczny materac wysokoelastyczny, który doskonale kopiuje kształt ciała użytkownika i dostosowuje się do jego anatomii. W swojej budowie wykorzystuje nowoczesne pianki klasy HR, takie jak włoska pianka Nightfly, pianka Greengel czy też zimna pianka o gęstości 45 kg/m3. Każdą z nich cechuje wysoka sprężystość i elastyczność punktowa - to gwarancja odporności na niekorzystne dla żywotności materaca czynniki, jak temperatura, wilgoć oraz ciężar.

Materac Materasso Spinal Duo to produkt przeznaczony dla partnerów o różnej budowie ciała i odmiennych upodobaniach co do stopnia twardości powierzchni, na której śpią. Specjalny system nacięć konturowych w piance Nightfly, czyli 7 stref twardości, pomaga rozluźnić zmęczone i napięte mięśnie oraz stawy, zmniejszając tym samym nacisk wywierany na siebie przez poszczególne dyski kręgosłupa. Podczas snu przestrzenie międzykręgowe wypełniają się płynem rdzeniowym, który stanowi naturalny separator i znacznie zmniejsza tarcie pomiędzy dyskami. System nacięć jest dodatkowo wspierany przez wysokiej jakości piankę Greengel oraz dolną warstwę zimnej pianki HR o bardzo dużej gęstości, która skutecznie podpiera ciało użytkownika niezależnie od jego wagi. Jest to niezwykle istotne, gdyż tylko odpowiednio podtrzymywany szkielet może w pełni zregenerować podczas odpoczynku.

Materac Materasso Spinal Duo wyposażono też w ultranowoczesny pokrowiec Thermobalance, który sprzyja tworzeniu optymalnego mikroklimatu dla ciała podczas snu. Dzięki temu temperatura na powierzchni materaca utrzymuje się na stałym poziomie, co zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas wypoczynku, co zdecydowanie sprzyja spokojnemu, komfortowemu snu. Pokrowiec Thermobalance zmniejsza też ryzyko przerywania poszczególnych faz snu wskutek nagłego przebudzenia, w czego efekcie organizm ma możliwość pełnej regeneracji podczas wypoczynku.


Pokrowiec

Pokrowiec Thermobalance

Pokrowiec Thermobalance - pokrowiec pikowany włóknem klimatyzującym; znajdujące się w nim włókna pod wpływem ciepła wydzielanego przez organizm śpiącej osoby otwierają się i zamykają – w efekcie dopasowują się do ciała zwiększając tym samym komfort odpoczynku. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

12 lat gwarancji!

12 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 12 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Pianka Greengel

Pianka Greengel - zaprojektowana przy użyciu nowoczesnych technologii lodowa pianka wysokoelastyczna; zawarty w niej żel nadaje tworzywu wyjątkowej elastyczności, która zapewnia podparcie ciała bez względu na przyjętą pozycję; wykazuje właściwości regenerujące i regulujące temperaturę na powierzchni ciała zapobiegając przegrzaniu i wychłodzeniu organizmu.

Pianka Nightfly

Pianka Nightfly - bezpieczna dla środowiska i zdrowia pianka produkowana na bazie wody; od tradycyjnych tworzyw tego typu wyróżnia ją większa elastyczność punktowa gwarantująca optymalne podparcie dla kręgosłupa; pianka zapewnia wysoki komfort snu.

Zimna pianka

Zimna pianka - pianka HR o wysokiej gęstości, która doskonale stabilizuje sylwetkę w czasie snu, zapewniając tym samym optymalne podparcie na całej jej długości.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Cechy dla par, dla singli, dla alergików
Wysokość materaca ok. 27 cm
Twardość materaca średni, Partner
Wkład Wysokoelastyczna pianka Greengel, pianka Nightfly, przewiewna zimna pianka
Pokrowiec Thermobalance
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO SPINAL DUO - materac wysokoelastyczny, piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni