Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

Materasso
Nowy Niższa cena! MATERASSO NATURA AIRGEL – materac piankowy

MATERASSO NATURA AIRGEL – materac piankowy

  • Materac o dwóch twardościach
  • Siedem stref twardości
  • Materac antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Airgel
  • Pianka Lazy-Foam

1-14 dni

919,00 zł

1 226,00 zł

-307,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Natura Airgel – to komfortowe podłoże snu, które sprosta nawet największym wymaganiom. Dzięki zróżnicowanej twardości użytkownik samodzielnie w domowych warunkach może zadecydować, która z nich bardziej mu odpowiada, a jeśli po jakimś czasie uzna, że chciałby zmienić twardość, wystarczy, że obróci materac o 180 stopni. Zastosowany we wnętrzu podłoża rodzaj wypełnienia zapewnia dobrą wentylację oraz stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Materiały użyte do produkcji materaca Materasso Natura Airgel czynią go jednocześnie wyjątkowo elastycznym oraz sprężystym. Dodatkowo, jego komponenty posiadają szereg właściwości, które zapewniają odpowiedni mikroklimat snu: zapobiegają przegrzewaniu się i wyziębianiu, odprowadzają wilgoć, a także ułatwiają zasypianie. W materacu zastosowano piankę Airgel, która odpowiada za termoregulację organizmu podczas snu oraz piankę Lazy-Foam zapewniającą wysoki komfort wypoczynku - dostosowuje ona bowiem kształt materaca do naturalnych krzywizn ciała użytkownika. Model Materasso Natura Airgel wyposażono też w warstwę elastycznej pianki Nightfly, na której powierzchni znajdują się specjalne nacięcia konturowe. Ich zadaniem jest nadanie całej konstrukcji układu siedmiu stref twardości - jest to poziomy podział materaca na kilka pasów. Każdy z nich cechuje się inną wypornością, dzięki czemu poszczególne partie sylwetki są podpierane odpowiednio do swojego ciężaru. W efekcie wszystkie mięśnie mogą rozluźnić się i w pełni zregenerować podczas snu. Kolejnym tworzywem znajdującym się wewnątrz materaca jest wkład z pianka Aloe Vera zawierająca w sobie aktywne mikrokapsułki z aloesem. Ta najtwardsza warstwa całej konstrukcji przejawia liczne właściwości antybakteryjne.

Na komfort snu na Materasso Natura Airgel wpływa też obecność pokrowca Greenfirst. Stanowi on dodatkową i, co najważniejsze, skuteczną barierę dla rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Z tego powodu materac to doskonały wybór dla tych, którzy cierpią na alergie.


Pokrowiec

Greenfirst

Pokrowiec Greenfirst - antybakteryjny pokrowiec, który przepikowano włóknem klimatyzującym gwarantującym odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec skutecznie chroni wkład przed rozwojem i gromadzeniem szkodliwych dla zdrowia kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów. Pralny w temperaturze 60°C.


Właściwości materaca

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Pianka Airgel

Pianka Airgel - nowoczesna pianka wysokoelastyczna posiadająca konsystencję żelu; gwarantuje doskonałą wentylację na powierzchni materaca oraz komfort termiczny – dzięki temu skutecznie zapobiega przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu w czasie snu.

Pianka Nightfly

Pianka Nightfly - bezpieczna dla środowiska i zdrowia pianka produkowana na bazie wody; od tradycyjnych tworzyw tego typu wyróżnia ją większa elastyczność punktowa gwarantująca optymalne podparcie dla kręgosłupa; pianka zapewnia wysoki komfort snu.

Pianka Aloe Vera

Pianka Aloe Vera - antyalergiczna pianka, w której wnętrzu ukryte zostały mikrokapsułki z wyciągiem z liści aloesu; pianka sprzyja regeneracji skóry i zapewnia optymalne podparcie ciała podczas odpoczynku.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla par, dla singli, dla alergików, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca ok. 21 cm
Twardość materaca twardy
Wkład Pianka Airgel o wys. 2 cm, termoelastyczna pianka Lazy-Foam o wys. 4 cm, profilowana pianka Nightfly o wys. 7 cm, pianka Aloe Vera o wys. 6 cm
Pokrowiec Greenfirst
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO NATURA AIRGEL – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni