1
(0)

Fit.4.Sleep H2/H3 – materac sprężynowy


 • 10 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
701,00 zł
1 079,00 zł
- 35% - 35%
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze

Rozmiar

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy - opis produktu

Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy został zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych, a także pianek Kaltshaum o dwóch różnych poziomach twardości. Został stworzony dzięki innowacyjnym technologiom, dzięki którym produkt spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Fit.4.Sleep H2/H3 to materac sprężynowy, do którego wytworzenia wykorzystano materiały najwyższej jakości. Sprężyny kieszeniowe to elementy, których obecność gwarantuje elastyczność punktową - ta cecha sprawia, że wywierane naciski nie są przenoszone w inne miejsca materaca, a zmiana pozycji jest niemal nieodczuwalna. Użytkownik nie zapada się, a jego mięśnie nie napinają się nadmiernie. Ogromną zaletą jest także ich umiejętność dopasowywania się do kształtu ciała i aktualnej pozycji osoby śpiącej. Pianki Kaltshaum o podwyższonej sprężystości idealnie amortyzują sprężyny oraz znacznie podwyższają komfort użytkowania materaca. Wkład został wyprofilowany w siedem zróżnicowanych stref twardości, które podpierają każdą część ciała z osobna, proporcjonalnie do wywieranych przez nią nacisków. Fit.4.Sleep H2/H3 to produkt najwyższej jakości, objęty 10-letnią gwarancją. Idealnie sprawdzi się w sypialni u par, osób z problemami z kręgosłupem, a także u alergików.

Fit.4.Sleep H2/H3 jest modelem, który spełnia wszystkie najważniejsze czynniki dotyczące higieny, ergonomii, klimatu i trwałości - zostało to potwierdzone przez ekspertów, którzy przyznali produktowi certyfikat AEH. Pokrowiec EasyRefresh jest pralny w temperaturze do 60°C.


Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy - pokrowiec

Pokrowiec EasyRefresh

Pokrowiec EasyRefresh - niepikowany, dwustronny pokrowiec typu lato/zima. Posiada dwie części o różnych właściwościach. Biała została wykonana z antyalergicznej, specjalnie impregnowanej tkaniny ograniczającej rozwój pleśni; delikatnie chłodzi latem nie pozwalając na przegrzanie organizmu. Szara z kolei posiada membranową strukturę, dzięki czemu wykazuje zdolność do zatrzymywania ciepła podczas chłodnych nocy. Pokrowiec jest lekki i elastyczny; dzięki zamkowi rozdzielczemu łatwo go zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy - certyfikaty

Certyfikat jakości AEH

Certyfikat jakości AEH - materac został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. Zobacz certyfikat.


Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy - właściwości materaca

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu (H2 i H3). Twardość H2 najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze do 80 kg, H3 - powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Gwarancja 10 lat

10 lat gwarancji - producent udziela na ten materac 10-letnią gwarancję; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Certyfikat AEH

Certyfikat AEH - certyfikat przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH. Potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Fit.4.Sleep H2/H3 sprężynowy - instrukcja rozpakowania

Fit.4.Sleep H2/H3 - instrukcja rozpakowania

Dostępne rozmiary
80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200
Okres gwarancji
10 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Pokrowiec
EasyRefresh
Sposób pakowania
materac rolowany
Cechy
dla alergików dla dużych i ciężkich dla par dla singli
Wysokość materaca
ok. 18 cm
Twardość materaca
bardzo twardy twardy
Wkład
sprężyny kieszeniowe oraz pianka pianka Kaltschaum

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Fit.4.Sleep H2/H3 – materac sprężynowy

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu