Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sembella
Nowy SEMBELLA SMART ENDURO – materac piankowy

SEMBELLA SMART ENDURO – materac piankowy

  • 5 lat gwarancji
  • Materac o dwóch twardościach
  • Materac antyalergiczny
  • Pianka poliuretanowa
  • Mata kokosowa
  • Materac odwracalny
  • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

899,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Sembella Smart Enduro to nowoczesny i niezwykle komfortowy materac, którego strukturę tworzą innowacyjne pianki o różnym stopniu twardości. Rozdziela jest specjalna warstwa w postaci maty kokosowej, wpływająca na wytrzymałość i wzmocnienie struktury wkładu. Optymalne rozmieszczenie konkretnych komponentów sprawia, że użytkownik zyskuje doskonałe podparcie wszystkich partii kręgosłupa, a jednocześnie może cieszyć się zdrowym i wygodnym snem każdej nocy.

Zastosowane w materacu Materac Sembella Smart Enduro pianki poliuretanowe znajdują się po obydwu stronach wkładu gwarantując podwyższony komfort wypoczynku. Do zalet tego rodzaju atestowanych pianek zalicza się głównie właściwości antyalergiczne oraz elastyczność, dzięki której wkład umożliwia odpowiednie ułożenie sylwetki, a co równie istotne nie odkształca się. Dodatkowo, komponenty materaca zostały rozmieszczone w taki sposób, aby tworzyć 7 stref twardości, podtrzymujących kręgosłup w prawidłowej pozycji. Oprócz pianek w materacu Sembella Smart Enduro umieszczono również warstwę wykonaną z naturalnego włókna kokosowego. Obecność wysokiej jakości maty kokosowej znacznie przyczynia się do poprawy wentylacji całej powierzchni wkładu oraz zwiększenia jej twardości.

Materac uzupełniono również o wysokiej jakości pokrowiec poliestrowy przeznaczony do regularnego prania w temperaturze do 60˚C. Dzięki niemu powierzchnia wkładu jest właściwie chroniona przed gromadzeniem się wilgoci, sprzyjającej rozwojowi szkodliwych bakterii i grzybów.


Właściwości materaca

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu. Po jednej stronie materac jest twardy (H3), po drugiej zaś bardzo twardy (H4).

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Mata kokosowa

Mata kokosowa - warstwa kokosu zapewnia zdrowy i higieniczny sen; doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz materaca, zapobiegając rozwojowi roztoczy i bakterii. Dodatkowo zwiększa twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydwustronny (odwracalny), dla par, dla singli, dla alergików, dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca19 cm
Twardość materacatwardy, bardzo twardy
WkładKomfortowa pianka poliuretanowa, mata kokosowa
PokrowiecPikowany pokrowiec poliestrowy, antyalergiczny, pralny w temperaturze do 60˚C
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

SEMBELLA SMART ENDURO – materac piankowy

SEMBELLA SMART ENDURO – materac piankowy

Napisz opinię

Path:> > SEMBELLA SMART ENDURO – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni