Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Libera. Kup materac Janpol Libera w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL LIBERA – materac piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac o dwóch twardościach
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • 4 lata gwarancji
 • Pianka Neropur
 • Produkt trudnopalny

1-14 dni

965,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Libera to dedykowany dzieciom w wieku szkolnym produkt, który kompleksowo zadba o kręgosłup i układ oddechowy każdego młodego człowieka. Wszystko to dzięki starannie dobranym funkcjom, mającym za zadanie zapewnić jak najwyższą jakość wypoczynku, a także prawidłową regenerację.

Janpol Libera ma bardzo wiele zalet, do których można zaliczyć jego piankową konstrukcję, a ta, przeciwieństwie do sprężyn, umożliwia równomierny rozkład ciężaru, odciążając tym samym kręgosłup. Pierwszym z zastosowanych surowców w materacu jest pianka Neropur wzbogacona olejkiem Neroli – działa on przeciwdepresyjnie oraz uspokajająco, co wpływa na lepsze samopoczucie po przebudzeniu. Dodatkowym atut stanowi pianka poliuretanowa, która jest niezwykle trwałym i lekkim tworzywem, odpornym na uszkodzenia. Warto wspomnieć, że zestawienie wspomnianych komponentów pozwala na uzyskanie dwóch zupełnie różnych twardości, co stanowi unikalne udogodnienie i najwyższej jakości troskę o dobrą kondycję kręgosłupa. Janpol Libera to model zaprojektowany z myślą o alergikach oraz doskonała inwestycja w zdrowy i bezpieczny sen każdego ucznia, czego zasługą jest przemyślana i solidna konstrukcja produktu. Dodatkowo, mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci zastosowane w tym materacu pianki posiadają certyfikaty trudnopalności.

Materac Janpol Libera posiada zdejmowany pokrowiec Gandalf, który można wyprać w czterdziestu stopniach Celsjusza, zapewniając najwyższy standard czystości. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Grey.


Pokrowiec

Gandalf width=

Gandalf - niezwykle elastyczny pokrowiec o oryginalnym wyglądzie, który łączy w sobie trzy kolory – biel, szarość i czerwień, którą zastosowano w przypadku zamka. Pokrowiec został pokryty specjalną powłoką Sanitized®, której zadaniem jest zapobieganie powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów oraz eliminowanie bakterii, pleśni i roztoczy. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Grey width=

Grey - delikatny dla skóry i przyjemny w dotyku pokrowiec gwarantujący wysoką higienę snu. Specjalne pikowanie na jego powierzchni nie tylko nadaje mu ciekawego wyglądu, ale przede wszystkim zapewnia materiałowi miękkość i puszystość. W pokrowcu zastosowano powłokę, która eliminuje ryzyko gromadzenia się roztoczy, bakterii i pleśni oraz zapobiega powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

4 lata gwarancji

4 lata gwarancji - producent udziela na ten materac 4 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka Neropur

Pianka Neropur - pianka o elastycznej, gęstej strukturze; wzbogacono ją o olejek Neroli wytwarzany z kwiatu gorzkiej pomarańczy, który działa uspokajająco i poprawia nastrój.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Produkt trudnopalny

Produkt trudnopalny - w materacu zastosowano surowce, które zwiększają bezpieczeństwo jego użytkowania; ich trudnopalność potwierdzają certyfikaty.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji4 lata
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików, dla dzieci i młodzieży
Wysokość materacaok. 23 cm
WkładPianka Neropur, pianka poliuretanowa
PokrowiecGandalf lub Grey
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL LIBERA – materac piankowy

JANPOL LIBERA – materac piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL LIBERA – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni