Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sembella
Nowy SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy

 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac odwracalny
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

791,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Sembella Smart Elasto to model gwarantujący najwyższy komfort snu i regeneracyjny wypoczynek. Do jego produkcji zastosowano pianki o dwóch stopniach twardości, zapewniające optymalne podparcie sylwetki, a jednocześnie wygodne sprężyny kieszeniowe. Strukturę materaca wyposażono również w warstwę lateksu, który w znaczący sposób poprawia elastyczność podłoża. W trosce o zdrowie kręgosłupa, poszczególne warstwy pianek i sprężyn zostały ułożone w taki sposób, aby tworzyć 7 stref twardości.

Materiały wchodzące w skład materaca Sembella Smart Elasto odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością mechaniczną. Uwagę zwracają dwie odmiany innowacyjnych pianek tworzące rdzeń wkładu. Do największych zalet pianki lateksowej należą właściwości antyalergiczne, uzyskane dzięki zwiększonej cyrkulacji powietrza wewnątrz struktury komponentów. Z kolei pianka poliuretanowa idealnie dopasowuje się do indywidualnych kształtów ciała, gwarantując przyjemną sprężystość powierzchni materaca. Co równie istotne, model ten został uzupełniony w nowoczesne sprężyny kieszeniowe umieszczone w oddzielnych materiałowych kieszonkach – ich niezależna praca sprawia, że powierzchnia materaca zyskuje wysoką elastyczność punktową. Właściwe rozmieszczenie sprężyn wewnątrz wkładu materaca Sembella Smart Elasto wpływa także na powstanie 7 stref podparcia dla newralgicznych części sylwetki.

Dopełnienie materaca stanowi miły w dotyku, nadający się do prania pokrowiec Husasmart wykonany z włókien poliestrowych. Jego powierzchnia bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co sprawia, że zmniejsza się ryzyko wystąpienia korzystnych warunków do rozwoju roztoczy. Pokrowiec pralny w temperaturze do 60˚C.


Właściwości materaca

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu. Po jednej stronie materac jest średniotwardy (H2), po drugiej zaś twardy (H3). 

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydwustronny (odwracalny), dla singli, dla par, dla dużych i ciężkich, dla alergików
Wysokość materaca19 cm
Twardość materacaśredni, twardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka poliuretanowa, lateks
PokrowiecPoliestrowy pokrowiec Husasmart pralny w temperaturze do 60˚C
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni