Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sembella
Nowy SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy

 • Materac twardy
 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Materac odwracalny
 • Uchwyt ułatwiający przenoszenie
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Pianka Bio

1-14 dni

935,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Sembella Hybrid Bio stanowi doskonały przykład modelu, do którego produkcji wykorzystano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jego strukturę tworzą elastyczna pianka Bio wytworzana na bazie naturalnych olejów oraz niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne sprężyny kieszeniowe, dzięki którym materac posiada 7 stref twardości, zapewniających optymalne podparcie sylwetki użytkownika i najwyższy komfort codziennego snu.

Materac Sembella Hybrid Bio odznacza się najwyższą jakością wykonania i dużą wytrzymałością. Komfort wypoczynku zapewniają między innymi innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie od siebie, co sprawia, że powierzchnia wkładu zyskuje wygodną elastyczność punktową. Ponadto model wyposażono w specjalną piankę Bio, wytwarzaną wyłącznie z ekologicznych surowców, takich jak naturalny olej, stanowiący doskonałą alternatywę dla produktów powstających na bazie ropy naftowej. Do głównych zalet pianki Bio należy przede wszystkim wytworzenie optymalnego podparcia dla całej sylwetki użytkownika. Dodatkowym atutem materaca Sembella Hybrid Bio jest to, że zastosowane sprężyny zapewniają 7 stref twardości, co sprzyja właściwemu podparciu kręgosłupa podczas snu.

W trosce o higienę codziennego wypoczynku materac uzupełniono o dwuczęściowy, antybakteryjny pokrowiec Aloe Vera, poprawiający wentylację wkładu, a także ułatwiający zasypianie dzięki nasączeniu tkaniny wyciągiem z aloesu.


Właściwości materaca

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka bio

Pianka Bio - elastyczna pianka poliuretanowa o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych, która doskonale podpiera kręgosłup w czasie snu; do jej produkcji wykorzystano jedynie naturalne oleje.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Dostępne rozmiary80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydwustronny (odwracalny), dla par, dla singli, dla alergików, dla dużych i ciężkich
Wysokość materacaok. 18 cm
Twardość materacatwardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka Bio
PokrowiecDwuczęściowy pokrowiec Aloe Vera z wyciągiem z aloesu, pralny w temperaturze do 60˚C
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy

SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni