Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO THERMO GEL - materac termoelastyczny, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac o dwóch twardościach
 • Antyalergiczny
 • Pianka termoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Materac medyczny
 • 6 lat gwarancji
 • Pianka Eliocell Soft
 • Pianka Greengel

1-14 dni

1 493,00 zł

1 992,00 zł

-25%

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Thermo Gel - opis produktu

Materasso Thermo Gel to materac piankowy o właściwościach termoelastycznych, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Tworzy go aż 6 warstw pianki, co zapewnia dokładne dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika, zyskuje on również dwa podłoża o zróżnicowanym komforcie i odczuwanej twardości.

Wykorzystana w budowie materaca Materasso Thermo Gel pianka Eliocell to bardzo przewiewne tworzywo wysokoelastyczne wyróżniające się otwartokomórkową strukturą, która zapewnia doskonałą cyrkulacją powietrza. Taka budowa zapewnia wysoką higienę pracy materaca, a także zapobiega nadmiernej potliwości. Z kolei pianka Thermogel posiada zdolność termoregulacji - potrafi gromadzić ciepło i w ten sposób ochłodzić organizm w momencie, gdy jest przegrzany i ogrzewać go, kiedy jest zbyt zimno. To gwarantuje spokojny i komfortowy sen. Pianka termoelastyczna z kolei reaguje na temperaturę ciała użytkownika i dzięki temu idealnie dopasowuje się do jego naturalnych kształtów - dzięki temu zapewnia także doskonałe podparcie dla kręgosłupa.

Materac Materasso Thermo Gel umieszczono w komfortowym pokrowcu Silk Touch, który został wyprodukowany z użyciem nanotechnologii. Struktura tej tkaniny jest bardzo lekka i puszysta. Wyróżnia się eleganckim połyskiem, a także delikatnością porównywalną do jedwabiu. Pokrowiec został wyposażony w zamek rozdzielczy, co umożliwia jego zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60°C.


Materasso Thermo Gel - pokrowiec

Pokrowiec Silk Touch

Pokrowiec Silk Touch - elegancki, delikatny w dotyku i jednocześnie bardzo wytrzymały pokrowiec, którego włókna powstały dzięki użyciu nanotechnologii. Wykazuje wysoką higroskopijność - pochłania i szybko usuwa wilgoć wytwarzaną w czasie snu przez ciało użytkownika, w efekcie zapobiega przegrzewaniu się i wyziębianiu organizmu. Zastosowany w nim pas wentylacyjny 3D sprzyja prawidłowej wentylacji materaca. Pokrowiec jest w 100% bezpieczny dla alergików; dzięki zamkowi rozdzielczemu można go łatwo i szybko zdjąć oraz wyprać w temperaturze do 60°C.


Materasso Thermo Gel - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pianka Eliocell Soft

Pianka Eliocell Soft - trwała, odporna na eksploatację pianka cechująca się dużą elastycznością i sprężystością, a także wysoką przewiewnością; przyczynia się do zachowania świeżości i higieny materaca – zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka Eliocell

Pianka Eliocell - trwała, odporna na eksploatację pianka cechująca się dużą elastycznością i sprężystością, a także wysoką przewiewnością; przyczynia się do zachowania świeżości i higieny materaca – zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka Greengel

Pianka Greengel - zaprojektowana przy użyciu nowoczesnych technologii lodowa pianka wysokoelastyczna; zawarty w niej żel nadaje tworzywu wyjątkowej elastyczności, która zapewnia podparcie ciała bez względu na przyjętą pozycję; wykazuje właściwości regenerujące i regulujące temperaturę na powierzchni ciała zapobiegając przegrzaniu i wychłodzeniu organizmu.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla alergików, dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 27 cm
Wkład Pianka Greengel o wys. 2 cm, pianka termoelastyczna o wys. 5,5 cm, 2 warstwy pianki Eliocell Soft o wys. 2 cm, 2 warstwy pianki Eliocell o wys. 7 cm
Pokrowiec Silk Touch
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO THERMO GEL - materac termoelastyczny, piankowy

MATERASSO THERMO GEL - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO THERMO GEL - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni