Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Lio. Kup materac Janpol Lio w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy

 • Materac o średniej twardości
 • 5 lat gwarancji
 • Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
 • Materac o dwóch twardościach
 • Materac antybakteryjny
 • Pianka poliuretanowa
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Lateks Ocean Blue

1-14 dni

445,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Lio to wygodny materac, którym warto wypełnić łóżeczko swojej pociechy – miejsca snu, zabaw i poznawania otaczającego świata. Materac Janpol Lio to gwarancja bezpieczeństwa oraz odpowiedniego wsparcia podczas snu, który będzie długi, spokojny, a przede wszystkim zdrowy. Wszystko to dzięki odpowiednio dobranym funkcjom mającym na celu zapewnienie jak najwyższej jakości wypoczynku oraz wsparcia ciała noworodka.

Janpol Lio został opracowany przez wysokiej klasy ekspertów, dzięki czemu materac ma wiele ciekawych rozwiązań. Wśród nich znajduje się specjalny lateks Ocean Blue posiadający właściwości regulujące temperaturę, co pozwala poprawić mikroklimat w łóżeczku. Działające w nim żelowe kapsułki przechwytują ciepło wytwarzane przez ciało dziecka, a ono nie przegrzewa się. Technologia Ocean Blue zmniejsza również poziom wilgoci, uniemożliwiając jej tym samym przepływ w głąb materaca. Janpol Lio to produkt antyalergiczny, który uniemożliwia rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych. Wykonano go także z niezwykle wytrzymałej oraz odpornej na uszkodzenia czy odkształcenia pianki poliuretanowej. Materac można użytkować po obu stronach - różnią się one od siebie stopniem twardości, dzięki czemu materac Janpol Lio można dostosować do bieżących potrzeb maleństwa. Dobra wentylacja to kolejna zaleta produktu, gwarantująca większy komfort użytkowania.

Bardzo ważnym elementem wchodzącym w skład wyposażenia materaca Janpol Lio jest pokrowiec Puroactive, który można prać w 40 stopniach Celsjusza, dzięki czemu utrzymanie czystości i świeżości materaca jest niezwykle łatwe.


Pokrowiec

Pokrowiec Puroactive

Pokrowiec Puroactive - antyalergiczny, delikatny w dotyku pokrowiec posiadający w swojej strukturze aktywne probiotyki, które eliminując roztocza, kurz i alergeny psów i kotów (nawet o 93,7%) wpływają na poprawę jakości snu. Pokrowiec, dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego, można zdjąć i wyprać w temperaturze do 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antybakteryjny

Materac antybakteryjny - właściwości antybakteryjne materaca sprawiają, że zarówno na jego powierzchni, jak i wnętrzu, nie dochodzi do rozwoju i gromadzenia się roztoczy i bakterii; w efekcie materac pozostaje zdrowy i wolny od nieprzyjemnego zapachu.

Pozytywna opinia IMiD

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka - materac spełnia rygorystyczne standardy higieny oraz wszelkie normy bezpieczeństwa zapewniające spokojny i zdrowy sen dziecka.

Lateks Ocean Blue

Lateks Ocean Blue - pianka lateksowa zapewniająca optymalną termoregulację ciała podczas snu; została wyposażona w żelowe kapsułki, których celem jest pochłanianie ciepła i wilgoci, a więc zapobieganie ich wnikaniu do wnętrza materaca.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Dostępne rozmiary60x120, 70x140, 80x160
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydla dzieci i młodzieży, dwustronny (odwracalny), dla alergików
Wysokość materacaok. 12 cm
Twardość materacaśredni
WkładLateks Ocean Blue, pianka poliuretanowa
PokrowiecPuroactive
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy

JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL LIO – materac dziecięcy, lateksowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni