Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Hermes. Kup materac Janpol Hermes w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL HERMES – materac piankowy

  • Materac o średniej twardości
  • 2 lata gwarancji
  • Pianka poliuretanowa
  • Materac elastyczny
  • Materac odwracalny
  • Zamek rozdzielczy
  • Pokrowiec pralny w 60°C

379,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Hermes to materac dedykowany dzieciom i młodzieży - posiada klasyczne wypełnienie, które stanowi pianka poliuretanowa zapewniająca wygodę użytkowania. Solidna a zarazem zwarta struktura doskonale wesprze kręgosłup, natomiast lekkość konstrukcji to spore udogodnienie pozwalające na zastosowanie materaca nie tylko w łóżkach tradycyjnych, ale i piętrowych.

Janpol Hermes wyposażono w najbardziej niezbędne, a zarazem uniwersalne funkcje, które poprawią sen każdego dorastającego dziecka i nastolatka. Pierwszą z nich jest optymalna wysokość licząca dwanaście centymetrów - pozwala ona na dopasowanie materaca do ram niemal każdego łóżka. Co ważne, produkt ma średnią twardość – najbardziej optymalną dla młodego organizmu. Kolejne udogodnienie to obecność bazowej pianki wykonanej z włókna poliuretanowego. Jest ona niezwykle odporna na uszkodzenia, zachowując przy tym naprawdę niewielką masę. Ponadto pianka ta wykazuje właściwości antyalergiczne – pianka doskonale przepuszcza powietrze, w efekcie czego nie trzeba obawiać się gromadzenia i rozwoju szkodliwych dla zdrowia roztoczy i kurzu we wnętrzu materaca. Materac Janpol Hermes to inwestycja na lata, a jego żywotność dodatkowo przedłuża możliwość obracania go na drugą stronę.

Ogromną zaletą materaca Janpol Hermes jest wyposażenie go w pokrowiec Smart. Posiada on takie udogodnienia jak zamek rozłączny, umożliwiający rozdzielenie materiału na dwie części oraz wypranie ich w 40 stopniach Celsjusza, co z kolei sprzyja zachowaniu większej czystości.


Pokrowiec

Smart width=

Smart - optymalnie dopasowujący się do materaca, wysokiej jakości pokrowiec; miękki w dotyku i delikatny dla skóry. Specjalne pikowanie na jego powierzchni większa komfort użytkowania materaca o kilku strefach twardości, w efekcie zapewniając jeszcze lepsze wsparcie dla ciała użytkownika. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

2 lat gwarancji!

2 lata gwarancji! - producent udziela na ten materac 2 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - pianka charakteryzująca się wyjątkową trwałością, sprężystością i elastycznością. Eksploatacja i nacisk nie powodują jej odkształcania, zaś jej jednolita struktura decyduje o dobrej izolacji termicznej.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL HERMES – materac piankowy

JANPOL HERMES – materac piankowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL HERMES – materac piankowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni