Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Kup na raty

Zapoznaj się z szeroką ofertą materacy oferowanych przez sklep internetowy SleepingHouse! W trosce o komfort oraz satysfakcję naszych Klientów proponujemy starannie wykonane materace najwyższej jakości. Chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania, hipoalergiczne wkłady lub materiały, które zwiększają komfort snu i mają działanie medyczne. W sklepie internetowym SleepingHouse można znaleźć wiele materacy różnego rodzaju - piankowe, kieszeniowe, lateksowe, a nawet termoelastyczne dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Istotny jest fakt, że współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, aby mieć pewność, iż proponowane przez nas materace są najwyższej jakości. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały dokładnie opisane, aby Klient mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą. W razie pytań chętnie służymy pomocą - nasi konsultanci telefoniczni bądź dostępni online z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać materac dopasowany do Twoich potrzeb.

MATERASSO PRIMATOR BIO EX ROYAL - materac kieszeniowy, sprężynowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac twardy
 • 2 lata gwarancji
 • Siedem stref twardości
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Materac medyczny
 • Materac bardzo twardy

#

900,00 zł

- +


Negocjuj cenę


Materasso Primator Bio Ex Royal to materac kieszeniowy o właściwościach rehabilitacyjnych. Poleca się go szczególnie osobom, które mają problem ze stawami bądź kręgosłupem. Materac jest dostępny w trzech twardościach do wyboru: H2, H3 i H4.

Wnętrze materaca Materasso Primator Bio Ex Royal stanowią sprężyny kieszeniowe, które zapewniają aż siedem zróżnicowanych stref twardości. To wypełnienie bardzo cenione przez użytkowników, głównie z uwagi na doskonałe dopasowanie się do ciała i zapewnienie stabilnego podparcia dla kręgosłupa. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce, w efekcie czego każda z nich pracuje niezależnie - daje to bardzo dużą elastyczność punktową. Aby dodatkowo podnieść komfort użytkowania, system sprężyn kieszeniowych obłożono obustronnie przewiewną warstwą pianki lateksowej - materiałem zapobiegającym rozwój bakterii, a także bardzo dobrze odprowadzającym wilgoć. W efekcie materac ten może być z powodzeniem używany również przez osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie.

Materac Materasso Primator Bio Ex Royal umieszczono w przyjemnym w dotyku pokrowcu Lyocell wyprodukowanym na bazie wiskozy drzewnej, która zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, a także doskonale odprowadza wilgoć. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Pokrowiec

Pokrowiec Lyocell

Pokrowiec Lyocell - bardzo mocna, aksamitna w dotyku tkanina wykonana na bazie celulozy drzewnej. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz doskonale pochłania i odprowadza wilgoć, dzięki czemu powierzchnia materaca pozostaje sucha i higieniczna. Utrzymaniu czystości sprzyja także pas wentylacyjny zapewniający optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. Pokrowiec został gęsto przepikowany i przeszyty w atrakcyjny wzór. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac bardzo twardy

Materac bardzo twardy - materace, których twardość określa się jako bardzo twardy (H4), najlepiej sprawdzają się w przypadku osób o wadze powyżej 100 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac typu Partner

Materac typu Partner - materac stworzony z myślą o parach preferujących inne twardości podłoża do spania; na jednej powierzchni łączy w sobie dwie różne twardości – jedna strona jest bardziej miękka (H2), druga bardziej twarda (H3).

2 lat gwarancji!

2 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac rok gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyna Multipocket - każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może pracować niezależnie – takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Pianka lateskowa

Pianka lateksowa - pianka o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odbojności; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowaniamaterac rolowany
Okres gwarancji3 lata
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca19 cm
Twardość materacaśredni, twardy, bardzo twardy
Wkład7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie przekładka tapicerska, obustronnie płyta lateksowa o wys. 3 cm
PokrowiecLyocell

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO PRIMATOR BIO EX ROYAL - materac kieszeniowy, sprężynowy

MATERASSO PRIMATOR BIO EX ROYAL - materac kieszeniowy, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > MATERASSO PRIMATOR BIO EX ROYAL - materac kieszeniowy, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni