Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

MATERASSO TERMOPUR COMFORT - materac termoelastyczny, piankowy

 • Materac o średniej twardości
 • Materac twardy
 • Materac o dwóch twardościach
 • Pięć stref twardości
 • Materac antyalergiczny
 • Pianka termoelastyczna
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pokrowiec pralny w 60°C
 • Materac medyczny
 • 6 lat gwarancji
 • Materac typu Partner
 • Pianka Antibacterial
 • Pianka Nightfly

1-14 dni

968,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materasso Termopur Comfort - opis produktu

Materasso Termopur Comfort to materac piankowy wykonany z trzech nowoczesnych pianek: pianki termoelastycznej, pianki Nightfly oraz masującej pianki Antibacterial. Taka budowa zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa oraz stawów. Materac posiada właściwości prozdrowotne i jest dostępny w dwóch twardościach (H2 i H3) oraz opcji Partner. Jedną z pianek wykorzystanych do budowy materaca Materasso Termopur Comfort jest Nightfly - pianka wysokoelastyczna charakteryzująca się świetną cyrkulacją powietrza, a także długą żywotnością. Jest ona przyjemnie miękka w dotyku i zapewnia higienę na najwyższym poziomie – nie dopuszcza do gromadzenia się wilgoci wewnątrz wkładu oraz hamuje rozwój bakterii, grzybów i roztoczy. Z kolei pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę ciała użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do jego naturalnych kształtów, uginając się jedynie w newralgicznych miejscach. Ostatnią warstwę w materacu stanowi odpowiednio profilowana pianka Antibacterial, która oprócz higieny i bezpieczeństwa, zapewnia też subtelny efekt masażu. Materac Materasso Termopur Comfort jest produktem medycznym o 5 strefach komfortu, w związku z czym rekomendowany jest dla osób borykających się z problemami kręgosłupa. Taki nowoczesny wkład wymaga odpowiedniego dopełnienia - jest nim pokrowiec Aloe Vera nasączony ekstraktem z aloesu, dzięki czemu charakteryzuje się dużo większym stopniem higieny. Ponadto wydziela on również przyjemny aromat, a także pełni funkcje pielęgnacyjne. W celu utrzymania świeżości, pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Materasso Termopur Comfort - pokrowiec

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera - naturalny pokrowiec nasączony ekstraktem z aloesu zawierającym enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które sprzyjają regeneracji skóry i wpływają korzystnie na jej ogólną kondycję; tkanina ułatwia również spokojny, odprężający sen. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.


Materasso Termopur Comfort - właściwości

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac twardy

Materac twardy - materac, którego twardość określa się jako H3; najlepiej sprawdza się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

Materac typu Partner

Materac typu Partner - materac stworzony z myślą o parach preferujących inne twardości podłoża do spania; na jednej powierzchni łączy w sobie dwie różne twardości – jedna strona jest bardziej miękka (H2), druga bardziej twarda (H3).

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 6 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

5 stref twardości

5 stref twardości - materac o 5 zróżnicowanych strefach twardości – każda z nich odpowiada za właściwe podparcie poszczególnych partii ciała użytkownika: głowy, kręgów lędźwiowych, miednicy, ud i stóp.

Antyalergiczny

Materac antyalergiczny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - materac może być użytkowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Nightfly

Pianka Nightfly - bezpieczna dla środowiska i zdrowia pianka produkowana na bazie wody; od tradycyjnych tworzyw tego typu wyróżnia ją większa elastyczność punktowa gwarantująca optymalne podparcie dla kręgosłupa; pianka zapewnia wysoki komfort snu.

Pianka Antibacterial

Pianka Antibacterial - nowoczesna pianka zawierająca w sobie leczniczy preparat Sanitized zapobiegający rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca; tworzywo jest bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac o właściwościach zdrowotnych potwierdzonych przez odpowiednie testy; posiada pozytywną opinię medyczną i objęty jest 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary 70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania materac rolowany
Okres gwarancji 6 lat
Cechy dla alergików, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny), dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca 19 cm
Twardość materaca średni, twardy, Partner
Wkład Pianka Nightfly o wys. 8 cm, pianka termoelastyczna o wys. 4 cm, Pianka Antibacterial o wys. 4 cm
Pokrowiec Aloe Vera
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

MATERASSO TERMOPUR COMFORT - materac termoelastyczny, piankowy

MATERASSO TERMOPUR COMFORT - materac termoelastyczny, piankowy

Napisz opinię

Path: > > MATERASSO TERMOPUR COMFORT - materac termoelastyczny, piankowy
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni