Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House

Nowe produkty

Kup na raty

Sprawdź szczegóły i opinie dotyczące materaca Janpol Niobe. Kup materac Janpol Niobe w Sleeping House. Tylko u nas darmowa dostawa!
Janpol

JANPOL NIOBE – materac multipocket, sprężynowy

 • Materac o średniej twardości
 • 5 lat gwarancji
 • Materac o dwóch twardościach
 • Siedem stref twardości
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Materac odwracalny
 • Optymalna wentylacja
 • Zamek rozdzielczy
 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • Pokrowiec pralny w 60°C

1-14 dni

806,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Materac Janpol Niobe łączy w sobie zalety wkładu sprężynowego oraz piankowego - korzysta z najlepszych cech obu tych wypełnień. Dzięki temu użytkownik na własnej skórze może przekonać się, który wariant odpowiada mu bardziej. Optymalny, średni, poziom twardości czyni go uniwersalną propozycją na rynku materacy.

Atutem materaca Janpol Niobe jest jego wielofunkcyjność. Sprężysty, trwały i wygodny - te trzy słowa charakteryzują go najlepiej. Komponenty użyte do stworzenia tego modelu z jednej strony zapewniają stabilne podparcie dla sylwetki, a z drugiej dają poczucie otulenia. Sercem podłoża jest wkład sprężynowy Multipocket, w którym na każdy metr kwadratowy powierzchni przypada aż 500 sprężyn. Każda z nich jest zamknięta w małej kieszonce, dzięki czemu może kurczyć się, nie wprawiając w ruch pozostałych. Efektem tego rozwiązania jest brak wrażenia “falowania” materaca. Janpol Niobe został wyposażony w 7 stref twardości, które znacząco poprawiają stopień, w jakim sylwetka użytkownika jest podpierana. Podział gwarantuje, że każda partia ciała otrzyma stabilizację dostosowaną do nacisku wywieranego na materac, co pozwala uniknąć niezdrowego zapadania się do środka podłoża. Oprócz sprężyn, wewnątrz materaca znajdują się też warstwy piankowe. Po jednej stronie podłoża umieszczono piankę termoelastyczną - jest ona na tyle delikatna, że leżąc na niej, ma się wrażenie spoczywania na chmurce, poczucie to jest potęgowane poprzez delikatny efekt masażu i otulenia. Jej przeciwieństwem jest wkład z pianki wysokoelastycznej, którą odznacza sprężystość i wytrzymałość.

Dołączony do materaca Janpol Niobe pokrowiec Smart wykonany jest z wysokiej jakości tkanin. Inny dostępny pokrowiec dla tego materaca: Silver Protect.


Pokrowiec

Smart width=

Smart - optymalnie dopasowujący się do materaca, wysokiej jakości pokrowiec; miękki w dotyku i delikatny dla skóry. Specjalne pikowanie na jego powierzchni większa komfort użytkowania materaca o kilku strefach twardości, w efekcie zapewniając jeszcze lepsze wsparcie dla ciała użytkownika. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Pokrowiec Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - antyalergiczny, miękki w dotyku pokrowiec wysokiej jakości, który dzięki powłoce zawierającej srebro skutecznie zapobiega alergiom, rozwojowi bakterii oraz nieprzyjemnym zapachom. Zastosowanie srebra powoduje również, że pokrowiec ten nie elektryzuje się i tym samym nie przyciąga kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.


Właściwości materaca

Średnia twardość

Materac o średniej twardości - materace, których twardość określa się jako średni (H2), najlepiej sprawdzają się dla osób o wadze do 80 kg. Twardość materaca jest jednak odczuciem subiektywnym, uzależnionym od indywidualnych preferencji użytkownika.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji! - producent udziela na ten materac 5 lat gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się on w sposób optymalny do sylwetki użytkownika, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku.

Sprężyna Multipocket

Sprężyna Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - rodzaj pianki o zwiększonej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Jej właściwości sprawiają, że materac idealnie podpiera ciało użytkownika, pozwalając na jego regenerację i tym samym zapewniając zdrowy i komfortowy sen.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Optymalna wentylacja

Optymalna wentylacja - we wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia i profilowania zapewniające jego optymalną wentylację, w efekcie w jego wnętrzu nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii, kurzu i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac może być użytkowany po obu stronach; takie rozwiązanie nie tylko pozwala wybrać podłoże najlepiej dostosowane do potrzeb użytkownika, regularna zmiana stron to także gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji materaca.

2 twardości materaca

Materac o dwóch twardościach - materac dwustronny, w którym zastosowano materiały o różnych właściwościach, w efekcie czego każda ze stron charakteryzuje się innym stopniem twardości i komfortu.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca posiada zamek rozdzielczy umożliwiający jego szybkie i łatwe zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pokrowiec pralny w 40°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Dostępne rozmiary80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowaniana płasko
Okres gwarancji5 lat
Cechydla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materacaok. 20 cm
Twardość materacaśredni
Wkład7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna
PokrowiecSmart lub Silver Protect
Czas realizacji zamówienia1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

JANPOL NIOBE – materac multipocket, sprężynowy

JANPOL NIOBE – materac multipocket, sprężynowy

Napisz opinię

Path:> > JANPOL NIOBE – materac multipocket, sprężynowy

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni