(3)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Poduszka puchowa AMZ Materacowa Prestige


 • Pokrowiec pralny w 40°C
 • 100% puch gęsi

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
218,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-14 dni

Rozmiar
Kolor
Poduszka

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka puchowa AMZ Materacowa Prestige - opis produktu

Poduszka AMZ Materacowa Prestige, z linii Natural Exclusive, to produkt, w którym użyto w pełni naturalnego puchowego wypełnienia, które otulone jest super delikatnym inletem bawełnianym (batystem). Zapobiega to przedostawaniu się puchu na zewnątrz, a unikalna budowa oraz właściwości antyroztoczowe gwarantują higieniczność produktu.

Poduszka AMZ Materacowa Prestige to najwyższej jakości wyrób, w którym zastosowano delikatny, szlachetny batyst. Jest to tkanina wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 90g/m2 - dzięki temu tkanina pokryciowa jest niezwykle lekka oraz przyjemna w dotyku. Użycie batystu polepsza cyrkulację powietrza we wnętrzu poduszki, ponieważ materiał ten jest niezwykle mocny, ale i cienki. Na wypełnienie poduszki AMZ Materacowa Prestige składa się puch, który pozyskiwany jest z podbrzusza ekologicznie hodowanych gęsi. Jest to najbardziej znany oraz ceniony na świecie surowiec, którym wypełnia się poduszki. Puch użyty w poduszce AMZ Materacowa Prestige posiada polskie pochodzenie i wyporność 800 cuin. Charakteryzuje się dzięki temu wysokim współczynnikiem termoizolacji, przy czym zachowuje swoją lekkość i miękkość. Dzięki profesjonalnej obróbce wypełnienie zwiększa okres trwałości, a poddanie go procesowi EEC zapewnia nie tylko lepsze właściwości, ale także i gwarantuje higieniczność oraz bezwonność. Puch gęsi został przygotowany zgodnie z normami PN-EN 12934 (jakość puchu) i PN-EN 12935 (czystość puchu). Połączenie wspaniałego, naturalnego wypełnienia, gęstej tkaniny pokryciowej oraz nowoczesnej metody produkcji daje gwarancję odpowiedniej cyrkulacji powietrza dbając przy tym o optymalny poziom wilgotności wewnątrz poduszki. W ten sposób wyrób jest nieprzyjazny dla roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Poduszka składa się z jednej komory, która wykończona jest białą (w przypadku białej poduszki) lub złotą (w przypadku kremowej poduszki) bizą. Wyrób posiada atest PZH wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Poduszkę AMZ Materacowa Prestige można prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza z użyciem specjalistycznych detergentów do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych. Aby zachować wyjątkowe właściwości poduszki, nie należy jej prasować, chlorować ani bielić. Najlepszą formą suszenia poduszki jest rozwieszenie jej na suszarce. Poduszka AMZ Materacowa Prestige została zapakowana w opakowanie foliowo-materiałowe, które umożliwia łatwy i higieniczny transport.

Dostępne rodzaje: materacowa


Certyfikaty:

Atest PZH

Atest PZH - wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.


Dostępne rozmiary
40x40, 40x60, 50x60, 50x70, 70x80
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
delikatny, szlachetny batyst - 100% bawełna o gramaturze 90g/m2
Wkład
polski puch gęsi 100% poddany procesowi EEC. 40x40 - 140g, 40x60 - 200g, 50x60 - 400g, 50x70 - 440g, 70x80 - 900g
Rodzaj poduszki
materacowa naturalna puchowa
Dostępne kolory
biały kremowy
Wysokość poduszki
poduszka wysoka dzięki materacowej konstrukcji oraz większej ilości wypełnienia
Sprawdź opinie o produkcie: Poduszka puchowa AMZ Materacowa Prestige.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

fajnie sie spi na puchu gesim, w dodatku jest wysoka bardzo jest wygodnie wygodne

Oceń 

Kozacka podusia! Poduszka puchowa AMZ Materacowa Prestige jest najlepszą jaka w życiu miałam ! ! wysoka a jednoczesnie lekka i delikatna normalnie jak chmurka

Oceń 

Sen na puchu to sen naturalny i prawdziwy tak zawsze ludzie spali i dlatego kazdy powinien kupic taka poduszke , a ta jest wysoka i super wygodna moj kregosłup mi dziekuje za to ze ja kupilem .

Napisz swoją opinię

Poduszka puchowa AMZ Materacowa Prestige

Napisz swoją opinię

Własny magazyn

powiązany produkt

 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu