Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo
(4)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo


 • Materac antyalergiczny
 • Pokrowiec pralny w 60°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
404,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-14 dni

Rozmiar

Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Nakładka ochronna na materac AMZ Outlast+Bamboo - opis produktu

Nakładka na materac AMZ Outlast+Bamboo, należąca do linii Antiallergic Exclusive, stanowi połączenie trzech cech - antyalergiczności, antybakteryjności oraz termoaktywności w jednym wyjątkowym produkcie. Na komfort jej użytkowania ma wpływ także fakt, iż tkanina pokryciowa wzbogacona została włóknami bambusa oraz Outlast.

Nakładka na materac AMZ Outlast+Bamboo posiada wyjątkowe właściwości, które w widoczny sposób zwiększają komfort oraz efektywność snu użytkownika. Wszystko to dzięki zastosowaniu w tkaninie pokryciowej naturalnych włókien bambusa i termoaktywnych włókien Outlast w połączeniu z najwyższej jakości bawełną. W ten sposób nakładka na materac skutecznie optymalizuje temperaturę ciała polepszając komfort użytkowania oraz zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i kontrolę nad poziomem wilgotności. Te cechy sprawiają, że nakładka na materac AMZ Outlast+Bamboo utrzymuje higieniczne, wolne od roztoczy i drobnoustrojów środowisko snu oraz chroni materac przed zabrudzeniami. Naturalne włókna bambusa mają działanie antybakteryjne i prozdrowotne, a połączenie ich z bawełną zapewnia zwiększoną trwałość, miękkość i delikatność. Wypełnienie stanowią luksusowe, antyalergiczne włókna LuxFill. Zbudowane zostały z pojedynczych, cienkościennych i spiralnie skręconych włókien poliestrowych, które posiadają wielokanalikową konstrukcję. Dzięki temu wyrób jest wyjątkowo lekki i wyporny, a wewnątrz powietrze może odpowiednio przepływać. Dla zwiększenia trwałości, elastyczności oraz bezpieczeństwa użytkowania włókna te zostały pokryte dodatkową warstwą silikonu. Wypełnienie nakładki przyjęło postać wysokosprężystej włókniny.

Nakładkę na materac AMZ Outlast+Bamboo można prać w domowej pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Taka temperatura umożliwia zachowanie higieniczności produktu oraz pozwala wyeliminować czynniki alergiotwórcze i drobnoustroje. Produkt szybko schnie. Nakładka na materac AMZ Outlast+Bamboo została zapakowana w opakowanie foliowo-materiałowe, które umożliwia łatwy i higieniczny transport.


Certyfikaty:

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Dostępne rozmiary
90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 200x220
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Pokrowiec
tkanina bawełniana z dodatkiem włókna bambusowego (50% bawełna 50% bambus) + włóknina OUTLAST
Wkład
AMZ LuxFill 4-kanalikowe włókno AdvanSa w postaci wysokosprężystej włókniny, włókno typu Hollow, wysokosprężyste, silikonowane, spiralnie skręcone
Dostępne kolory
biały
Sprawdź opinie o produkcie: Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Chroni materac, można ją prać i jest antyalergiczna - nakładk aochronna AMZ Outlast+Bamboo ma wszystko, czego wymagam

Oceń 

Wygląda estetycznie, dobrze się sprawdza w praktyce i jest miękka. Polecam gorąco każdemu.

Oceń 

Kupiłem materac za majątek i chciałem go jakoś ochronić, dlatego poradziłem się kolegi i przyznam szczerze, nie żałuję. Najlepsza nakładka ochronna to AMZ Outlast+Bamboo.

Oceń 

Idealnie spisuje się już od miesięcy. Nie mam na co narzekać,jest miękka, komfortowa i higieniczna. Polecam.

Napisz swoją opinię

Nakładka ochronna AMZ Outlast+Bamboo

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu