Materace online - Sklep internetowy - Sleeping House
Materasso

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON VISCOGREEN

  • 2 lata gwarancji
  • Pokrowiec pralny w 60°C
  • Pianka Viscogreen

1-14 dni

295,00 zł

- +


Negocjuj cenę

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Poduszka anatomiczna Materasso London Viscogreen to poduszka, która gwarantuje użytkownikowi spokojny i bezpieczny sen. Jej wypełnienie potrafi reagować na ciepło oraz nacisk wywoływany przez kark i głowę użytkownika i na tej podstawie dopasować się do jego anatomicznych kształtów.

Wnętrze poduszki anatomicznej Materasso London Viscogreen stanowi pianka Viscogreen, która została stworzona na bazie naturalnego olejku rycynowego, wzbogacono ją również ekologicznym aromatem z aloesu. Tego typu wypełnienie sprawia, że poduszka jest w stanie zagwarantować użytkownikowi komfort na najwyższym poziomie. Ponadto idealnie dopasowuje się do głowy i szyi, co sprawia, iż stanowi bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i kręgów szyjnych. Poduszkę obleczono pokrowcem Silver z jonami srebra, który można z łatwością zdjąć i wyprać w celu zachowania higieny. Poduszkę tę poleca się szczególnie osobom, które lubią spać na plecach i preferują średnio twarde podparcie.


Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver - nowoczesny, wysokiej jakości pokrowiec, który wykonano ze specjalnej tkaniny Silver Protect – jej zadaniem jest ograniczanie rozwoju i gromadzenia roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Właściwości te tkanina zawdzięcza jonizacji srebrem, dzięki czemu może być stosowana również przez alergików. Pokrowiec dodatkowo hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60°C.

Poduszka anatomiczna Materasso Popular Piccolo to wysokiej jakości produkt, który zapewnia bardzo dobre podparcie dla głowy i szyi. Doskonale sprawdzi się zarówno do użytku codziennego, jak i podczas podróży.

Wypełnienie poduszki anatomicznej Materasso Popular Piccolo stanowi termoelastyczna pianka Lazy Foam, która reaguje na wytwarzane przez ciało śpiącego ciepło i na tej podstawie dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. W efekcie użytkownik zyskuje optymalne podparcie dla karku i głowy oraz ulgę w bólach szyjnego odcinka kręgosłupa. Poduszka anatomiczna Materasso Popular Piccolo mimo intensywnej eksploatacji przez długi czas zachowuje swój pierwotny kształt. Powleczono ją przyjemnym w dotyku pokrowcem Aloe Vera, który nasączono korzystnym dla zdrowia ekstraktem z aloesu.

Dostępne rozmiary 70x42x12
Okres gwarancji 2 lata
Wkład Termoelastyczna pianka Viscogreen
Pokrowiec Silver
Czas realizacji zamówienia 1-14 dni

Na razie nie dodano żadnych komentarzy.

Napisz opinię

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON VISCOGREEN

Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON VISCOGREEN

Napisz opinię

Path: > Poduszka anatomiczna MATERASSO LONDON VISCOGREEN
Własny magazyn

Produkty w tej samej kategorii

Następny Poprzedni