(1)

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Poduszka CUREM .ERGO L


 • 2 lata gwarancji
 • Materac antybakteryjny
 • Pianka termoelastyczna
 • Pokrowiec pralny w 40°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
269,00 zł
DOSTĘPNY DO 1-7 dni


Ilość

Darmowa dostawa
Większość zamówień wysyłamy w 1 dzień

Ergonomiczna poduszka Curem .ergo L - opis produktu

Ergonomiczna poduszka Curem .ergo L gwarantuje najwyższą jakość i komfort głębokiego, regeneracyjnego snu. Produkt dopasowuje się do nawet najbardziej wymagającego użytkownika, dzięki czemu wstaje on rano wypoczęty i pełen energii. Ból karku, szyi bądź głowy to już przeszłość, a wszystko to dzięki przemyślanym materiałom, wykorzystanym przy produkcji tego produktu.

Do największych atutów poduszki Curem .ergo L można zaliczyć możliwość prania wkładu w 40 stopniach Celsjusza oraz pokrowca w 60 stopniach. Wpływa to na higienę, bezpieczeństwo oraz swobodny oddech w ciągu nocy. Pianka termoelastyczna CureFeel to inteligentny materiał, który rozprowadza ciepło i ogranicza pocenie się przez sen. Wielowarstwowa struktura antybakteryjnego pokrowca Zeo Case wzmacnia właściwości pianki, dzięki regularnej i swobodnej cyrkulacji powietrza. Taka kompozycja materiałów najwyższej jakości zapewnia bezpieczny, zdrowy i relaksujący sen każdej nocy, niezależnie od pozycji, którą przyjmuje użytkownik.


Ergonomiczna poduszka Curem .ergo L - właściwości materaca

2 lat gwarancji!

2 lata gwarancji! - producent udziela na ten materac 2 lata gwarancji; obejmuje ona odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antybakteryjny

Materac antybakteryjny - materac ten poleca się osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny; zastosowane w jego produkcji materiały nie nasilają alergii, za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - pianka zapewniająca miękkość i uczucie otulenia; reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika - pod ich wpływem dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu, bez względu na pozycję snu.

Pranie 60 stopni

Pokrowiec pralny w 60°C - pokrowiec poduszki można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Pranie 40 stopni

Wkład poduszki pralny w 40°C - wkład poduszki można wyjąć z pokrowca i wyprać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40°C.

Dostępne rozmiary
50x31x11
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-7 dni
Pokrowiec
Antybakteryjny pokrowiec Zeo Case
Wypełnienie
Termoelastyczna pianka CureFeel
Sprawdź opinie o produkcie: Poduszka CUREM .ERGO L.

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Oceń 

Poduszka warta swojej ceny, polecam :)

Napisz swoją opinię

Poduszka CUREM .ERGO L

Napisz swoją opinię

Własny magazyn
 • DARMOWA DOSTAWA

  bez ograniczeń

 • SZYBKA WYSYŁKA

  nawet w 1 dzień!

 • BEZPIECZNE TRANSAKCJE

  kupuj bez obaw

 • 30 DNI NA ZWROT

  bez pośpiechu